تبلیغات صنعت ساختمان مجله صنعت ساختمان مجله دکوراسیون با 5 تغییر فوری دکوراسیون تان را زیباتر کنید
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی بازار املاک شمعدان و لوستر چینی و بلور بازار فرش بازار مبل ایران نما ساختمان در ایران .
 
با 5 تغییر فوری دکوراسیون تان را زیباتر کنید

همزمان با آماده شدن برای میهمانی آخر هفته، بدون زحمت یا هزینه زیاد با 5 مورد زیر تغییرات قابل توجهی در خانه ایجاد کنید.با 5 تغییر فوری دکوراسیون تان را زیباتر کنید

1- پادری جدید
با انداختن یک پادری شاد و رنگی به خصوص در زمستان، حس سرمای بیرون را با رنگ‌های گرم از بین ببرید.


2 - سرویس بهداشتی
در صورت مشترک بودن سرویس‌های حمام و دستشویی، با تغییر پرده بین آن‌ها به خصوص انتخاب رنگ زرد برای آن، تاریک‌ترین قسمت خانه را روشن کنید.


3 - جعبه‌های تزیینی
وسایل اضافه و ریخت‌وپاش‌ها را با ریختن آن‌ها داخل مکعب‌های 40 سانتی‌متری جمع کنید. داخل این جعبه‌ها نامه‌ها و مجلات خوانده نشده، کاغذهای مختلف و وسایلی که نیاز به بررسی بعدی دارند را بریزید.


4 - مبل‌های راحتی
مبل‌های راحتی چرمی بدون چوب که به هر شکل درمی‌آیند، راه‌حل مناسبی برای افزایش تعداد مبل‌هاست. این مبل‌ها مناسب استراحت و بسیار راحتند.


5 - طاقچه
برای قرار دادن لیوان آب، گذاشتن مداد و کتاب‌های تمام نشده، ساعت و چند عدد گل طبیعی؛ احتیاج به طاقچه‌ای در کنار تخت دارید. با این طرح ساده جای کافی برای این وسایل خواهید داشت، با قرار دادن کتاب به صورت باز روی آن، شکل خانه و حالت دکور به خود گرفته، ضمن آن که صفحه کتاب را نیز از دست نخواهید داد. / منبع: پرتال سیمرغ

مجله اینترنتی صنعت ساختمان
http://sakhteman.ibep.ir