مجله راز موفقیت مجله راز سلامتی آرایش و زیبایی 6 فایده استفاده از لوازم آرایش معدنی
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی کلینیک زیبایی وسایل آرایشی و بهداشتی سالن های آرایش و زیبایی متخصصان پوست و مو جراحان پلاستیک و ترمیمی .
 
6 فایده استفاده از لوازم آرایش معدنی

آیا پوست شما برای آرایش کردن، بسیار خشک و زبر است؟ زمان آن رسیده که در مورد فواید لوازم آرایشی تولید شده از مواد معدنی آگاه شوید.
لوازم آرایشی تولید شده از مواد معدنی، مانند لوازم آرایشی معمولی موادی مانند نفت نیستند و از مواد معدنی طبیعی تولید شده اند که برای سلامت پوست شما بهتر می باشند. استفاده از این مواد به طبیعی تر دیده شدن آرایش بر روی پوست شما کمک می کند و مزایای اصلی آن به شرح زیر می باشد:

1- در برابر اشعه یو وی، از پوست محافظت می کنند:
مواد آرایش معدنی دارای خواص ضد التهابی است و از پوست شما در برابر اشعه یو وی و ضررهای نور خورشید حفاظت می کند. همچنین مانع نفوذ گردو غبار و رادیکال های آزاد در پوست می شوند.

2- نرمی و لطافت ماندگاری در پوست ایجاد می کنند:
مواد آرایشی معدنی، هیچ گاه منافذ پوست شما را مسدود نمی کنند و برخلاف دیگر محصولات آرایشی که فقط نقش پوشانندگی نواحی آسیب دیده پوست را دارند، به مرور زمان باعث بهبود آسیب های موجود بر روی پوست شما می شوند. این مواد آرایشی برای نرمی پوست های زبر و خشک بسیار موثرند.

3- به جلوگیری از پیری پوست کمک می کنند:
اگر از آن دسته افرادی هستید که به استفاده از مواد آرایشی عادت دارید، باید بدانید که مواد آرایشی معمولی، در طول زمان باعث ایجاد چروک برروی پوست شما می شود، بنابراین استفاده از مواد آرایشی معدنی چین و چروک و خطوط روی پوست شما را افزایش می دهد.

4- پوست را از مشکلات احتمالی در امان می دارد:
مواد آرایشی معدنی، ضد آلرژی هستند و برای پوست های فوق العاده حساس مناسبند.

5- از بروز آکنه جلوگیری می کنند:
این مواد به بهبود آکنه و جلوگیری از بروز آن بر روی پوست کمک می کنند، زیرا مانند مواد آرایشی معمولی، منافذ پوست را مسدود نخواهند کرد.

6- پوست را براق می کنند:
مواد آرایشی معدنی ضد آب هستند و بنابراین نمی گذارند هیچ لکه ای در پوست شما دیده شود و باعث تازه و شفاف دیده شدن پوستتان می شوند. به دلیل شفافیتی که در این مواد آرایشی وجود دارد، پوست شما را براق نشان می دهند. / منبع: مترجم: رها واعظی - سه نسل

مجله اینترنتی راز سلامتی
http://salamat.ibep.ir