تبلیغات صنعت ساختمان مجله صنعت ساختمان 330 هزار مسکن مهر منتظر آب و برق
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی بازار املاک آژانس املاک بازار مبل ایران نما ساختمان در ایران بازار سنگ ایران شرکت های باربری ایران .
 

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: 330 هزار واحد مسکن مهر در کشور تکمیل شده و آماده تحویل است ولی به دلیل فراهم نبودن زیرساخت‌ها و خدماتی نظیر آب، برق و گاز به متقاضیان تحویل نشده است.
احمد اصغری مهرآبادی در شورای تامین مسکن چهارمحال و بختیاری گفت: در قالب طرح مسکن مهر دو میلیون و 320 هزار واحد مسکن در کشور ساخته شد.
وی با بیان اینکه اکنون طرح‎های مسکن مهر به طور میانگین در کشور 82 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، اظهار کرد: از ابتدای طرح مسکن مهر 50 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای ساخت این واحدها تصویب شد که 45 هزار میلیارد تومان آن تاکنون تخصیص یافته است.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: مسئولان استان‌ها واحدهای مسکن مهر را ابتدا فروش اقساطی کرده و سپس به متقاضیان تحویل دهند تا تسهیلات پرداخت شده به چرخه اقتصادی بازگردد.
مهرآبادی افزود: برای تامین خدمات زیربنایی طرح‌های مسکن مهر در کشور 5600 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی خاطرنشان کرد: اعتبار مورد نیاز برای ساخت کلانتری، مدرسه و مرکز درمانی در مجتمع‌های مسکن مهر 4800 میلیارد تومان برآورد شده است. /منبع: اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا

مجله اینترنتی صنعت ساختمان
http://sakhteman.ibep.ir