تبلیغات صنعت ساختمان مجله صنعت ساختمان آخرین وضعیت ساخت بیمارستان‌های گیلان
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی بازار املاک آژانس املاک بازار مبل ایران نما ساختمان در ایران بازار سنگ ایران شرکت های باربری ایران .
 

علیزاده - مدیرعامل سازمان مجری سازمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی با هدف بررسی روند پیشرفت پروژه‌های نیمه تمام بیمارستانی، از بیمارستان‌های در حال ساخت تالش، رضوانشهر و آستارا بازدید کرد.
وی پیشرفت 60 درصدی ساخت بیمارستان رضوانشهر خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی های انجام شده و تأمین اعتبارات لازم، روند اجرایی آن شدت خواهد گرفت.
علیزاده افزود: این بیمارستان دارای 32 تخت است و در زیربنای 3640 مترمربع در سه طبقه و در زمینی به مساحت 9500 متر مربع احداث شده است.
مدیرعامل سازمان مجری سازمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی از بیمارستان 160 تختخوابی تالش نیز بازدید کرد و افزود: این بیمارستان شامل بخش های مختلف درمانگاه، اورژانس، آزمایشگاه، اتاق عمل، زایمان، بستری زنان و زایمان، بخش جراحی، بستری کودکان، استریل مرکزی، ccu و lcu، بستری جراحی، بستری زنان و مردان است که با زیربنای 15 هزار مترمربع در زمینی به مساحت 34 هزار متر مربع در سه طبقه درحال احداث است و57 درصد پیشرفت دارد.
معاون وزیر راه و شهرسازی بیمارستان 130 تختخواب آستارا را مورد بازدید قرار داد و افزود: بیمارستان آستارا یکی از ضروری ترین نیازهای منطقه است و در حال حاضر 82 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان سال جاری ساختمان آن تکمیل و به بهره برداری می رسد.
وی گفت: این پروژه در زمینی به مساحت 20700 مترمربع با زیربنای 12500 مترمربع در چهار طبقه احداث شده است که از بخش های مختلف درمانی برخوردار است.
علیزاده طی این بازدید از تمامی بخش های پروژه درحال احداث بیمارستان تالش رضوانشهر و آستارا به ویژه سازه اصلی ، تأسیسات بهداشتی، دیوار کشی ساختمان اصلی و زیربنای تأسیسات برق و تجهیزات بیمارستانی مورد نیاز دیدن و بر تسریع در اجرای این پروژه ها تأکید کرد. /منبع: ایسنا

مجله اینترنتی صنعت ساختمان
http://sakhteman.ibep.ir