تبلیغات صنعت ساختمان مجله صنعت ساختمان تحویل هزار مسکن مهر در شهر جدید مجلسی
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی بازار املاک آژانس املاک بازار مبل ایران نما ساختمان در ایران بازار سنگ ایران شرکت های باربری ایران .
 

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید مجلسی اصفهان گفت: بالغ بر هزار واحد مسکن مهر در این شهر آماده‌ افتتاح است که تا پایان هفته به خریداران تحویل داده می‌شود.
محمدرضا احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ، اظهار کرد: تا نیمه اول سال آینده به پایان می‌رسد و تا پایان آذر امسال تا سقف 4100 واحد در این شهر به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.
وی تصریح کرد: پیشرفت فیزیکی در پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید مجلسی 87.5 درصد است و درصدی که باقی‌ مانده به دلیل کسری آورده متقاضیان بوده است.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید مجلسی با اشاره به این‌که پروژه مسکن مهر پروژه‌ای است که صد درصد آورده‌اش باید توسط مردم تامین شود، افزود: اگر قرار بود دولت در مسکن مهر هزینه کند، پروژه‌ها با سرعت بیشتری به اتمام می‌رسید.
احمدی خاطر نشان کرد: چون طرح مسکن مهر 25 میلیون تومان آن توسط وام بانکی تامین می‌شود و بعد مردم باید این میزان را بازگردانند و بقیه مبلغ را پرداخت کنند دولت نمی‌تواند دخالت مستقیمی در هزینه‌ پروژه‌های مسکن مهر داشته باشد.
وی تاکید کرد: پروژه مسکن مهر در شهر جدید مجلسی در سطح استان اصفهان پروژه موفقی بوده است.
شهر جدید مجلسی در 65 کیلومتری جنوب غربی استان اصفهان قرار دارد که فلسفه‌ وجودی آن برای جلوگیری از سرریزی جمعیت در استان اصفهان همچنین جلوگیری از تخریب حاشیه زاینده‌رود بوده و اسکان کارکنانی که در صنایع منطقه بوده‌اند شکل گرفته است.
مکان‌یابی این شهر جدید در سال 1365 انجام شده و طرح آن در سال 1368 تصویب شده است. همچنین از سال 1370 سکونت در این شهر جدید تحقق پیدا کرده است /منبع: ایسنا

مجله اینترنتی صنعت ساختمان
http://sakhteman.ibep.ir