تبلیغات صنعت ساختمان مجله صنعت ساختمان تحویل مسکن مهر با تأمین طرح‌های زیربنایی باشد
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی بازار املاک آژانس املاک بازار مبل ایران نما ساختمان در ایران بازار سنگ ایران شرکت های باربری ایران .
 

معاون وزیر مسکن و شهرسازی گفت: مسکن مهر را با انشعابات و طرح‌های زیربنایی مورد نیاز تحویل متقاضیان بدهیم.
محسن نریمان ظهر امروز در حاشیه افتتاح 13 هزار و 700 واحد مسکن مهر در پرند، در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسکن مهر را با انشعابات آب، برق، گاز و تکمیل طرح‌های زیربنایی و روبنایی مورد نیاز تحویل متقاضیان خواهد شد.
معاون وزیر مسکن و شهرسازی افزود: با اعلام آمادگی وزیر نیرو و اولویت‌بندی طرح‌ها نسبت به نصب انشعابات آب و برق مورد نیاز واحدهای مسکونی در حال احداث، به زودی انشعابات مورد نیاز طرح‌های مسکن مهر متصل خواهد شد.
وی بیان داشت: در شهر جدید پرند اقدام به احداث 20 واحد آموزشی کرده‌ایم که تا مهر ماه سال‌جاری چهار واحد آموزشی آماده افتتاح و بهره‌برداری خواهد شد و تا پایان سال نیز 10 واحد دیگر تکمیل می‌شود.
نریمان با اشاره به تأمین امنیت منطقه به عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های وزارت مسکن و شهرسازی اظهار داشت: در شهرهای جدید به دنبال امنیت و ایمنی بیشتر برای مردم هستیم چرا که یکی از مهم‌ترین مولفه‌های ارزش افزوده ساختمان مسکونی امنیت است و به همین منظور دومین کلانتری شهر پرند امروز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
معاون وزیر مسکن و شهرسازی تأکید کرد: در شهرهای جدید به دنبال تأمین سرانه‌های مورد نیاز، احداث پایگاه‌های بسیج، مراکز فرهنگی، تفریحی و رفاهی، درمانی و... هستیم و تاکنون در شهر پرند این اتفاق افتاده و مصلی نماز جمعه، حوزه علمیه، دارالقرآن و... احداث شده است.
*مسکن مهر اعتبار دولتی ندارد
نریمان در پاسخ به سئوال خبرنگار خبرگزاری فارس مبنی بر افزایش سهم آورده اعضا بیان داشت: مسکن مهر هیچ اعتبار و ردیف بودجه دولتی ندارد و از محل تسهیلات و سهم سرمایه‌های آورده متقاضیان احداث و واگذار شده است.
وی افزود: ما وارث پروژه‌هایی هستیم که توسط دولت پیشین آغاز شده و قراردادهای دو جانبه و سه جانبه‌ای که منعقد شده با پیمانکاران متفاوت بوده و با قیمت‌های تمام شده گوناگونی به متقاضیان تحویل داده شده است.
معاون وزیر مسکن و شهرسازی تاکید کرد: در تلاش هستیم که به نفع متقاضیان با پیمانکاران وارد مذاکره شویم و اتفاقی که در حال حاضر افتاده و آلونک‌هایی بدون امکانات به مردم تحویل داده شده، دیگر تکرار نشود.
قابل ذکر است که در سومین روز از هفته دولت 13 هزار و 700 واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند، پایتخت مسکن مهر کشور با حضور مسئولان کشوری و محلی افتتاح و تحویل متقاضیان گردید، که بنا بر اظهارات مردم حاضر در مراسم این واحدها بدون تأمین نیازها و انشعابات آب و گاز احداث و به مردم تحویل داده شده است.
تعدادی دیگر از ساکنین این منطقه نیز می‌گویند: علی‌رغم اعلام قیمت تمام شده به 8 میلیون تومان، ما بیش از 30 میلیون تومان پول واریز کرده‌ایم و مجددا اعلام شده است که باید مبالغی نیز باید پرداخت نماییم و این از توان مالی ما خارج است و دیگر اینکه هنوز پس از گذشت دو سال دفترچه‌های اقساط وام مسکن مهر به متقاضیان داده نشده است. /منبع: خبرگزاری فارس

مجله اینترنتی صنعت ساختمان
http://sakhteman.ibep.ir