تبلیغات صنعت ساختمان مجله صنعت ساختمان مسکن اجتماعی جایگزین مسکن مهر می‌شود
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی بازار املاک آژانس املاک بازار مبل ایران نما ساختمان در ایران بازار سنگ ایران شرکت های باربری ایران .
 

وزیر کشور گفت: دولت تدبیر و امید طرح مسکن اجتماعی را در راستای حمایت از بخش مسکن با جایگزینی طرح مسکن مهر ادامه خواهد داد.
عبدالرضا رحمانی فضلی عصر دوشنبه در حاشیه افتتاح چهار هزار واحد مسکن مهر قم در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به عزم دولت برای حل مشکلات پروژه‌های مسکن مهر گفت: وظیفه دولت حمایت از بخش مسکن است.
وی با تاکید بر این که دولت برنامه مسکن اجتماعی را با برنامه‌ریزی درست دنبال می کند تا مشکلات مردم در این حوزه به حداقل برسد، افزود: توجه به مسکن همچنان مدنظر دولت است و دولت طرح‌ها و برنامه‌هایی در خصوص مسکن طراحی و اجرا خواهد کرد.
وزیر کشور در پاسخ به سوالی در خصوص برخی از مشکلات در اتمام پروژه‌های مسکن مهر خاطرنشان کرد: حجم انبوه و عظیمی از واحدهای مسکونی ساخته شده و قیمت‌ها تفاوت پیدا کرده و برخی از برآوردهای انجام شده درست نبوده است.
رحمانی فضلی در پایان تصریح کرد: دولت در حوزه مسکن مهر نیز تمام تلاش خود را برای به سرانجام رساندن این پروژه و تامین زیرساخت های مناسب به کار خواهد گرفت /منبع: ایسنا

مجله اینترنتی صنعت ساختمان
http://sakhteman.ibep.ir