مجله راز موفقیت بازار کار ایران ارائه 280 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغالزایی
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی ایران آگهی های استخدام در ایران .
 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت به دنبال ارائه 280 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای ورود به فضای کسب و کار است که طبق توافق با بانک مرکزی 50 درصد این تسهیلات به اشتغال‌های جدید اختصاص می‌یابد.
به گزارش ایسنا، علی ربیعی اظهار کرد: دولت به قول خود مبنی بر کنترل تورم و رساندن آن به 35 درصد در سال 92 عمل کرد و تا پنج ماهه امسال نرخ تورم در کشور به 25 درصد رسید و تا پایان عمر دولت یازدهم آرزوی دیرینه دولت که رساندن نرخ تورم به میانگین بین‌المللی است، محقق خواهد شد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: امروز دولت با تدبیر در قوانین و مقررات، برنامه‌ریزی در حوزه‌ها و تسهیلات در حوزه تولید، بهبود فضای کسب و کار و حمایت از تولیدات به دنبال کاهش نرخ تورم است.
وی تاکید کرد: دولت فکری به جز رنج مردم ندارد، رنج مردم و زندگی سخت آنها همواره در یاد ما هست و باید برای همه مردم برنامه داشته باشیم.
ربیعی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر لزوم گسترش تعاونی‌ها، گفت: این موضوع را سرلوحه کار خود قرار داده و در زمینه فرهنگ تعاون و گسترش تعاونی‌ها در سطح جامعه تلاش می‌کنیم، همه باید به مواردی از توسعه دست یابند و این در قالب تعاونی‌ها ممکن است.
وی با اشاره به پیش‌بینی سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد کشور در پایان برنامه پنجم توسعه اظهار کرد: در حال حاضر بخش تعاون در اقتصاد سهم چهار درصدی دارد و در کشوری که 56 درصد کسری رشد در برنامه پنجم توسعه داشته چگونه می‌توان از بخش تعاون انتظار چنین عملکردی داشت.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ضعف زنجیره ارزش‌آفرینی و ارتباطات تعاونی‌ها به عنوان مشکلات بخش تعاون کشور نام برد و افزود: اگر به دنبال جمع کردن پول‌های خرد برای اقتصاد هستیم باید از طریق تعاونی‌ها عمل کنیم.
ربیعی با تاکید بر اینکه همه باید برای کاستن از فقر و کاهش آسیب‌ها در جامعه تلاش کنیم، گفت: چالش امروز پیش روی کشور اشتغال است نه درگیری بین‌المللی و همه مسوولان به دنبال غلبه بر غول بیکاری در کشور هستند. /منبع: ایسنا

بازار کاریابی
http://kar.ibep.ir