مجله راز موفقیت بازار کار ایران معرفی کارآفرینان جهت حمایت مالی به صندوق مهر رضا
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی ایران آگهی های استخدام در ایران .
 

معاون آموزش سازمان فنی و حرفه‎ای کشور گفت: کارآفرینانی که طرحشان با سازمان فنی و حرفه‎ای انطباق داشته باشد را مورد حمایت قرار می‎دهیم.
پوراندخت نیرومند در حاشیه نشست با کارآفرینان و مدیران عامل شرکت‎های دانش‎بنیان در جمع خبرنگاران، بیان کرد: هدف سازمان فنی و حرفه‎ای تربیت افراد ماهر بوده و حمایت از کسانی که دارای محصولی با قابلیت توسعه است تا با آن بتوان در کشور فضای کسب و کار را رونق داد.
وی اضافه کرد: سازمان فنی و حرفه‎ای به خاطر ماهیت آموزشی خود، نوآوران و مخترعان زیادی را در خود جای داده است. از سه سال پیش این سازمان با برپایی نمایشگاه‎های مختلف و حمایت مالی از این افراد سعی در هدایت آنها به مسیر تولید کرده است.
دکتر نیرومند ادامه داد: همچنین با تفاهم‎نامه‎ای که در سازمان منعقد شده 23 شرکت در کل کشور ارزیابی و مورد حمایت معاونت علم و فناوری قرار گرفتند که تیم ارزیابی از مدیران ستادی و استانی بود. برای ارزیابی این شرکت‎ها، وضعیت، تعداد نیروی انسانی و برنامه‎های آنها برای سال آینده در حوزه ایجاد شغل و توسعه فناوری در نظر گرفته شد.
معاون آموزش سازمان فنی و حرفه‎ای کشور افزود: برای مخترعین و نوآوران دوره‎هایی در سازمان برگزار می‎شود؛ همچنین برای مدیران شرکت‎های دانش‎بنیان نیز کلاس‎هایی برگزار شد.
نیرومند اظهار کرد: کارآفرینانی که طرحشان با سازمان فنی و حرفه‎ای انطباق داشته باشد را مورد حمایت قرار می‎دهیم و با معرفی آنها به صندوق مهر رضا زمینه توسعه کار آنها را فراهم می‎کنیم. /منبع: ایسنا

بازار کاریابی
http://kar.ibep.ir