مجله راز موفقیت بازار کار ایران 8 شهریورماه آغاز برگزاری مسابقات ملی مهارت
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی ایران آگهی های استخدام در ایران .
 

پانزدهمین دوره از مسابقات ملی مهارت با حضور 553 نفر هشتم شهریورماه جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود.
کوروش پرند در حاشیه بازدید از مرکز فنی حرفه‌ای تخصصی کشاورزی و شیلات زیبا‌دشت کرج در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این مرحله تعداد راه یافتگان 553 نفر بوده که شامل 473 نفر مرد و 80 نفر زن هستند و در 29 حرفه مهارتی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
وی تعداد شرکت‌کنندگان مرحله‌ی شهرستانی را 45 هزار نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد هشت هزار و 150 نفر به مرحله‌ی استانی راه یافتند.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارتقاء فرهنگ مهارت‌آموزی در میان جوانان و معرفی مهارت‌ها به مردم و ارتقاء سطح استاندارد‌های آموزشی مهارت را از اهداف برگزاری این مسابقات برشمرد.
به گفته پرند برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در راستای جلب نظر مسوولان، بنگاه‌های اقتصادی، صنایع و صنوف در توسعه هرچه بیشتر آموزش‌های فنی حرفه‌ای و به منظور شناسایی کمبود‌ها در امر آموزش‌های مهارتی و فنی حرفه‌ای صورت می‌گیرد.
وی مسابقات ملی مهارت را فرصت مناسبی جهت تبادل اطلاعات فنی و تجارب حرفه‌ای و شناسایی و معرفی افراد نخبه و ماهر به بنگاه‌های اقتصادی و صنایع دانست.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابراز امیدواری کرد: با این رخداد علمی فرصت رقابت سالم و کشف استعداد‌های حرفه‌ای جوانان و شکوفایی مهارت‌جویان فراهم شود.
به گزارش ایسنا، در پانزدهمین مسابقات ملی مهارت شرکت‌کنندگان در 29 رشته مهارتی اعم ساخت و تولید، مکاترونیک، فناوری اطلاعات، جوشکاری، آجرچینی، قنادی، نقاشی خودرو به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
پانزدهمین مسابقات ملی مهارت از هشتم شهریورماه تا 12 شهریورماه به‌طور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود. /منبع: ایسنا

بازار کاریابی
http://kar.ibep.ir