مجله راز موفقیت بازار کار ایران حمایت صندوق مهر امام رضا (ع) از طرح‌های تولید بازارمحور
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی ایران آگهی های استخدام در ایران .
 

مدیر عامل صندوق مهر امام رضا (ع) گفت: از کارآفرینانی که دارای مدل‌های کسب و کار محصول محور باشند و بتوانند واحدهای تولیدی کوچک را شکل داده و محصولات آن را به بازار برسانند حمایت می‌کنیم.
اصغر نورالله زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: یکی از اولویت‌های صندوق مهر امام رضا (ع) در ارائه تسهیلات و حمایت‌های مالی مدل‌های کسب و کار محصول محور و تولید بازار محور است. لذا از مدل‌های کسب و کاری که بتواند شبکه‌سازی کند و افراد و کارآفرینانی که به صورت زیرمجموعه واحدهای تولیدی کوچک را شکل بدهند، به عنوان پشتیبان یا عامل توسعه کارهای مدیریتی انجام بدهند و یا بازاریابی محصولات را برعهده بگیرند به نحوی که محصولات واحدهای کوچک به بازار برساند حمایت می‌کنیم.
وی از شهرک آموزش و اشتغال پوشاک اشتهارد به عنوان یکی از مدل‌های کسب و کار نام برد که مورد حمایت صندوق مهر امام رضا قرار گرفته و تاکید کرد: افرادی که توانایی مدیریت چنین شبکه‌هایی را داشته باشند در اولویت حمایت ما قرار خواهند داشت.
به گفته نورالله زاده، یکی از مهمترین ویژگی‌های مدل‌های کسب و کار محصول محور این است که واحدهای تولیدی در محیط‌های کوچک اعم از خانگی یا کارگاهی شکل بگیرند تا هم قیمت تمام شده محصول پایین بیاید و هم قدرت رقابت پذیری بالا برود /منبع: ایسنا

بازار کاریابی
http://kar.ibep.ir