مجله راز موفقیت بازار کار ایران اشتغالزایی 1000نفری در شهرک پوشاک اشتهارد
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی ایران آگهی های استخدام در ایران .
 

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آموزش 250 نفر از متقاضیان اشتغال در شهرک پوشاک اشتهارد کرج خبر داد و گفت: از این تعداد 120 نفر آماده‌ی ورود به مرحله‌ی تولید صنعتی شده‌اند.
به گزارش ایسنا، کوروش پرند در حاشیه افتتاح شهرک آموزش و اشتغال پوشاک اشتهارد اظهار کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در راستای تحقق سیاست‌های کلی اشتغال کشور و اقتصاد مقاومتی و همچنین اجرای سیاست‌ها و راهبردهای بسته سیاستی – اجرایی توسعه اشتغال پایدار دولت تدبیر و امید طرح بزرگ اشتغالزایی آموزش‌های محصول‌محور را در جهت پیوند زنجیره آموزش و اشتغال به اجرا در آوردند.
وی گفت: این طرح به صورت تعاونی و پشیبان با مشارکت موثر کارآفرینان به صورت تخصصی و بین‌رشته‌ای آموزش تا فروش محصول را در برمی‌گیرد.
پرند تدوین استاندارد‌های آموزشی، جذب و پذیرش کارآموزان، مشاوره و هدایت آموزشی، انتقال تجهیزات به کارگاه‌های آماده شده، آماده‌سازی کامل کارگاه‌ها و شروع آموزش در کارگاه‌های آموزشی را از جمله مراحل اجرای طرح ملی اشتغالزایی آموزش‌های محصول‌محور صنعت پوشاک در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای اشتهارد نام برد.
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در عین حال ایجاد اشتغال پایدار، اجرای عدالت آموزشی، جلب مشارکت کارآفرینان، افزایش کارآیی و اثر‌بخشی، حفظ اشتغال روستاییان، توسعه مشاغل خانگی، ارائه‌ی آموزش‌های مبتنی بر کسب‌وکار، افزایش انگیزه‌ی کارآموزان از طریق کسب درآمد و ارتقاء بهره‌وری آموزش‌های مهارتی را از مهم‌ترین اهداف اجرای الگوی آموزشی محصول‌محور برشمرد.
وی تصریح کرد: طرح آموزش‌های محصول‌محور صنعت پوشاک در مرکز اشتهارد پس از پایان فعالیت‌های عمرانی و آماده‌سازی کامل بخش‌های مختلف مرکز 1000 نفر را برای آموزش در این طرح جذب و زمینه‌ی به کارگیری آنها را دنبال می‌کند.
به گزارش ایسنا، مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان اشتهارد با همت خیر کارآفرین ایرج اشتهاردی با توجه به ظرفیت‌های ویژه منطقه‌ای و بومی به عنوان محل اجرای طرح و ایجاد نخستین شهرک آموزش و اشتغال صنعت پوشاک کشور انتخاب شده است.
این مرکز آموزشی در زمینی به مساحت 32 هزار مترمربع بنا شده و با زیربنایی به مساحت 11 هزار مترمربع از چهار ساختمان آموزشی، ساختمان مهارت‌آموزی کودکان، آمفی‌ تئاتر روباز، غذاخوری، قهوه‌سرا، مجموعه خوابگاهی و هشت واحد مسکونی برای اسکان کارکنان تشکیل شده است.
کارگاه‌های آموزشی این مرکز پذیرای علاقه مندان به فراگیری فنون مهارتی در رشته‌هایی همچون اتومکانیک، تاسیسات، رایانه، گیاهان دارویی و تراش است. /منبع: ایسنا

بازار کاریابی
http://kar.ibep.ir