مجله راز موفقیت بازار کار ایران افتتاح مرکز خدمات فناوری و کسب‌وکار در همدان
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی ایران آگهی های استخدام در ایران .
 

مرکز خدمات فناوری و کسب‌وکار استان همدان در مراسمی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز به کارکرد.
سیدمحمدعلی ابریشمی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در این مراسم گفت: این مرکز ایجاد شده تا کارآفرینان خدمات خود را عرضه کنند و انتظار داریم به نحو بهینه از خدمات این مرکز استفاده شود. وی بااشاره به اینکه این مرکز در همدان بازار مرکز علمی، تحقیقی و تخصصی ایجاد کرده است، گفت: به دنبال درآمدزایی از این مرکز نیستیم و تا یکسال هزینه‌های آن از شرکت‌ها گرفته نمی‌شود. مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان اینکه مرکز خدمات کسب‌وکار باید خدمات مناسبی به صنعتگران ارائه دهد، گفت: انتظار داریم نتایج این مرکز توسط صنعتگران و تولیدکنندگان دیده شود.
کیوان گردان، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان نیز در این مراسم اظهار کرد: عملیات اجرایی این مرکز از سال 87 در استان همدان آغاز شده و تا پایان سال 91 نزدیک به چهار میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است.
وی با بیان اینکه این پروژه در سال گذشته با رکود و خطر تعطیلی رو به رو بود، گفت: با همکاری و همراهی مسوولان وزارتخانه و مدیران استان از سال گذشته تاکنون چهار میلیارد تومان دیگر برای این پروژه هزینه شده است. گردان تصریح کرد: شهرک فناوری همدان نیز در 11 هکتار جزو هفت شهرک فناوری کشور است که با توجه به پتانسیل‌های همدان مورد تصویب قرار گرفته است.
محمدناصر نیک‌بخت، استاندار همدان نیز در مراسم افتتاح این مرکز با اشاره به اینکه استقرار مشاوران قوی برای جلب اعتماد صنعتگران از ضروریات مرکز خدمات کسب و کار در همدان است، گفت: در ابتدا این مرکز به دنبال درآمدزایی نباشد تا اعتماد صنعتگران و تولیدکنندگان را جلب کند.  وی با تاکید بر اینکه هیچ توسعه‌ای بدون تکیه بر مبانی علمی امکان‌پذیر نیست، عنوان کرد: با استفاده از دانش و فناوری روز می‌توان به توسعه فکر کرد، در غیر این صورت این مهم امکان‌پذیر نیست. نیک بخت با بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان به‌عنوان پل واسط بین دانشگاه و صنعت می‌توانند نقش‌آفرینی کنند، گفت: دانشجویان دارای مدرک PHD به‌طور مستقیم نمی‌توانند توسعه ایجاد کنند، بلکه نیاز است تا با راه‌اندازی شرکت‌های دانش بنیان به این مهم دست بزنند. وی بیان کرد: پایداری در تولید و توسعه زمانی رخ می‌دهد که شرکت‌های دانش بنیان ارتباط مستمر و درستی با واحدهای صنعتی و تولیدی کشور داشته باشند. وی عنوان کرد: اگر تولیدکنندگان تولیدات خود را کیفی‌سازی نکرده و براساس فناوری و دانش روز کالا تولید نکنند، توان رقابت در بازار را نداشته و به‌زودی دچار مشکل می‌شوند. استاندار همدان تاکید کرد: اهمیت مرکز کسب و کار بسیار بالا بوده و باید استفاده درست و مناسبی از آن شود اما هنوز تولیدکنندگان و صنعتگران نسبت به این مرکز اطمینان خاطر پیدا نکرده‌اند. وی استقرار مشاوران قوی برای جلب اعتماد صنعتگران را از ضروریات این مرکز دانست /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد - محبوبه یادگاری

بازار کاریابی
http://kar.ibep.ir