مجله راز موفقیت بازار کار ایران محاسبه حقوق کارگر بر اساس میزان کارکرد
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی ایران آگهی های استخدام در ایران .
 

یک کارآفرین معتقد است: در صورتی که حقوق کارگران بر اساس ساعت کاری باشد پیشرفتی در کار حاصل نمی‎شود.
به گزارش ایسنا، محمد خیریه اظهار کرد: تولید باید بر مبنای نیاز بازار انجام شود و این امر از سوی دولتمردان تسهیل شود، وقتی تولید مازاد شود تولیدکننده متضرر می‌شود و هنگامی که تولید کم باشد مشتری ضرر می‌کند.
وی با اشاره به مشکلات فراروی کارآفرینان افزود: در حال حاضر برخی واحدها به دلیل کمبود سرمایه در گردش از ادامه فعالیت خود باز می‎مانند از این رو دولت و بانک‎ها باید به کارآفرینان کمک کنند.
خیریه با بیان اینکه بحث تشویق و تنبیه کارگران و کارآفرینان باید مورد بازنگری قرار گیرد، اظهار کرد: تسهیلاتی که به کارآفرین داده می‎شود باید به گونه‌ای باشد که در طرح‎ها میزان واقعی سرمایه‎گذاری دیده شود.
کارآفرین برتر خراسان جنوبی با بیان اینکه پروژه‎ای که آغاز می‎شود نباید طولانی شود، گفت: طولانی شدن اجرای یک پروژه هزینه‌ها را بالا می‎برد و طرح را از توجیه اقتصادی دور می‎کند.
وی درعین حال افزود: برای پرداخت حقوق کارگران نباید ساعات کاری در نظر گرفته شود، چون در این صورت پیشرفتی در کار نداریم.
خیریه پیشنهاد کرد: به جای پرداخت ساعتی حقوق، کارکرد هر فرد به عنوان حقوق او در نظر گرفته شود.
این کارآفرین برتر که در نهمین جشنواره تعاونی‌های برتر خراسان جنوبی سخن می‌گفت، با اشاره به قوانین موجود در صادرات تصریح کرد: در صورتی که تولیدکننده نتواند اقلام مورد نظر را در زمان مقرر صادر کند خسارت زیادی باید پرداخت کند.
به اعتقاد وی منابع مالی کشور باید به نحو شایسته استفاده و تسهیلات بانکی به موقع در اختیار کارآفرینان قرار داده شود. /منبع: ایسنا

بازار کاریابی
http://kar.ibep.ir