مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی اپ‏استور ویندوز فون ۳۰۰ هزار تایی شد
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

مایکروسافت اعلام کرده است تعداد نرم‏افزارهای همراه موجود در اپ‏استور ویندوز فون این شرکت در عرض یک سال دو برابر شده و به عدد ۳۰۰ هزار رسیده است.
تعداد نرم‏افزارهای اپ‏استور ویندوز فون مایکروسافت اخیرا به ۳۰۰ هزار عدد رسیده است. این به آن معنا است که تعداد نرم‏افزارهایی که در این اپ‏استور در دسترس کاربران ابزارهای تحت ویندوز فون قرار دارد در عرض یک سال دو برابر شده است.  گرچه این رقم در مقایسه با نرم‏افزارهای همراه موجود در اپ‏استورهای گوگل و اپل ناچیز است، اما مایکروسافت ادعا کرده است روزانه صدها نرم‏افزار به این اپ‏استور اضافه می‏شود. 
تعداد نرم‏افزارهای موجود در اپ‏استورهای این دو شرکت از مرز یک میلیون گذشته است، اما دو سالی است این رقم نسبتا ثابت مانده است. تعداد نرم‏افزارهای سازگار با سیستم عامل ویندوز فون در حالی به ۳۰۰ هزار تا رسیده است که در بهار گذشته این رقم فقط ۱۳۰ هزار نرم‏افزار گزارش شده بود. مایکروسافت همچنین اعلام کرده است آمار دانلود این نرم‏افزارها به ۲۵۰ میلیون بار رسیده است.  این شرکت در ماه فوریه نیز اعلام کرده بود هر کدام از کاربران ویندوز فون به‌طور متوسط ۵۰ نرم‏افزار همراه را برای استفاده شخصی خود دانلود کرده‏اند./منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir