مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی ترفندهاي کاربردي در Gmail
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

در ترفند امروز راهکارهايي ساده را در محيط جيميل آموزش مي دهيم تا بتوانيد به کمک آن هاحرفه اي تر و راحت تر با آن کار کنيد.

به ظاهر جيميل خود سر و سامان دهيد: جيميل در ظاهر محيط شلوغي دارد که ممکن است براي بعضي ها جذاب باشد اما براي برخي هانيز آزار دهنده! اگر وضوح تصوير نمايشگر شما خيلي پايين يا خيلي بالا باشد و همچنين از نظر ابعادي کوچک يا بزرگ باشد، اين ويژگي ممکن است بيشتر به چشمتان بيايد. براي اين که تراکم آيکن ها و ايميل ها بيشتر ودر اصطلاح جمع و جورتر شود، بهتر است از حالت نمايش Compact يا فشرده استفاده کنيد و اگر مي خواهيد عناصر بزرگ تر شود، حالت Comfortable را انتخاب کنيد. براي انتخاب اين حالات نمايش، از آيکن چرخ دنده استفاده کنيد که در سمت بالا و راست ديده مي شود.

ايميل هاي حجيم را حذف کنيد: اگر فضاي ۱۵ گيگابايتي جيميل شما رو به اتمام است، مي توانيد با استفاده از اين لينک بررسي کنيد که فضاي موجود به چه صورت استفاده شده است و براي خالي کردن موارد حجيم بايد از کجا شروع کرد. براي اين کار عبارت "size:[x number]m" را جست وجو کنيد. دقت کنيد که بايد کوتيشن مارک ها هم وجود داشته باشد. به عنوان مثال با جست وجوي عبارت "size:۱۰۰k" تمام ايميل هايي که ظرفيت بيش از ۱۰۰ کيلوبايت را اشغال کرده اند، نمايش داده مي شوند و اگر به جاي k از m استفاده کنيد، مي توانيد ايميل هاي بيشتر از ۱۰۰ مگابايت را پيدا کنيد. /منبع: روزنامه خراسان - هانيه تندهوش

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir