مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی سونی هم عینک هوشمند ساخت
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

در حالیکه شرکت سونی هنوز در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند به‌ طور دقیق به موفقیت چشمگیری نرسیده، این شرکت به دنبال امتحان ‌کردن شانس خود در مسیر‌های جدید است.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، به نقل از نشریه گیزمگ، شرکت سونی امروز از عینک هوشمند خود رونمایی کرد که قابلیت سازگاری با گوشیهای هوشمند اندرویدی را دارد و از یک دوربین داخلی و چند حسگر هوشمند بهره می‌برد.
همانند ساعتهای هوشمند اندرویدی، عینک جدید سونی نیز برای ارائه‌ اطلاعات به کاربر طراحی شده است. این عینک از یک حسگر تصویری سیموس و حسگر حرکتی، ژیروسکوپ، قطب‌ نمای الکترونیک، حسگر روشنایی و یک میکروفون بهره می‌برد.
همچنین یک دوربین سه مگاپیکسلی در این عینک تعبیه شده است. عینک هوشمند سونی با گوشی‌های دارای اندروید 4.1 به بالا کار می‌کند اما برای استفاده کامل از دوربین این دستگاه، گوشی کاربر باید اندروید 4.3 به بالا داشته باشد.
سونی از فناوری اپتیک منحصربه فردی برای لنز‌های این عینک استفاده کرده است که شفافیت 85 درصدی را ارائه می‌دهد و تنها سه میلی‌متر ضخامت دارد.
نمایشگر این عینک از جنس مونوکروم بوده و در شرایط و نورهای مختلف قابل خواندن است. این عینک قابلیت دریافت اطلاعات GPS را از گوشی سازگار به خود دارد.
عینک هوشمند سونی مشخصا برای رقابت مستقیم با عینک گوگل طراحی شده است /منبع: ایسنا

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir