مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی M8 HTC One حالا در رنگ‏های متنوع
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

اچ‏تی‏سی، HTC One M8 را در 6رنگ متنوع عرضه کرد. این شرکت تلفن هوشمند خود را با رنگ‏های آبی متالیک، قرمز مخملی، صورتی ملایم، در کنار رنگ‏هایی همچون طلایی کهربایی، نقره‏ای یخین و خاکستری مفرغین وارد بازار کرده است.
اچ‏تی‏سی همچنین شرایطی فراهم کرده که مشتریان با خرید هر دستگاه تلفن هوشمند HTC One M8 ا  تا آخر مهرماه ۱۳۹۳ یک قاب گوشی DOT View رایگان نیز هدیه بگیرند. 
نیراج ست، مدیر بازاریابی اچ‏تی‏سی در خاورمیانه و آفریقا گفت:«پرچمدار تلفن‏های هوشمند ما اکنون با ارائه گروهی از رنگ‏های متنوع، ابعاد جدیدی از انتخاب را در اختیار خریداران قرار داده است؛ رنگ‏ها را نباید دست‏کم گرفت. انتخاب نوع تلفن هوشمند رویکرد شما را در زندگی به نمایش می‏گذارد و در همان حال، رنگ گوشی صورت ناگفته‏‏ای از شخصیت شماست؛ صورتی معرف ظرافت و خلاقیت، آبی معرف اطمینان و آرامش و قرمز معرف نشاط و طراوت. با هر روحیه‏ای، یکی از رنگ‏های HTC One M8 برای انعکاس هر آنچه شما هستید وجود دارد.» گوشی HTC One M8 با بدنه تمام‏فلزی، مجهز به قابلیت HTC Sense 6 و سنسور هوشمند مرکزی است. تکنولوژی جدید دوربین دوتایی در گوشی‏هایHTC One M8، عکس‏های خلاقانه و شبیه به حرفه‏ای  تولید می‏کند. همچنین HTC Boomsound با استفاده از طراحی تازه‏ محل قرارگیری بلندگوها و گستره‏ صوتی جدید جهت بهینه‏سازی صدای تولیدشده، یک بار دیگر شاخص‏های تازه‏ای از کیفیت صدا را در تلفن هوشمند، با صدایی ۲5 درصد بلندتر از HTCHTC One M7 به وجود آورده است /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir