مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی خداحافظی اپل با آی‌پاد
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

اپل بعد از 13 سال تصمیم به توقف تولید دستگاه‌های آی‌پاد گرفته است. این دستگاه یک mp3 player است که در زمان عرضه اولیه خود بسیار مورد توجه قرار گرفت.
به گزارش فارس به نقل از تامپابی، این وسیله در سال های رونق خود الهام بخش بسیاری از شرکت‌های فناوری بود و به تقلید از آن دهها مدل mp3 player توسط شرکت های گوناگون روانه بازار شد؛ ولی هیچ یک نتوانست موفقیت آی پاد را تکرار کند.
آی پاد زمینه ساز عرضه دیگر محصولات پیشرفته فناوری بود و اپل بعد از عرضه این محصول گوشی آیفون و سپس تبلت آی پد را تولید کرد.
کارشناسان معتقدند با توجه به از راه رسیدن گوشی، تبلت و ساعت اپل که هر یک از امکانات متنوعی برای پخش موسیقی و فیلم برخوردارند و دهها برنامه همراه با کارکردهای متنوع در این رابطه بر رویشان قابل نصب است، دیگر نیازی به عرضه آی پاد احساس نمی‌شود.
مدتی است که صفحه مربوط به آی پاد هم از سایت اپل حذف شده و علاقمندان در عوض به صفحه اصلی این سایت هدایت می‌شوند. اولین نمونه های آی پاد تنها چند هفته بعد از 11 سپتامبر سال 2001 عرضه شد. مهم ترین مزیت این دستگاه از نظر استیو جابز این بود که برای انجام هر کاری بر روی آن حداکثر به سه کلیک نیاز است /منبع: خبرگزاری فارس

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir