مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی WhatsApp صاحب سه میلیارد مشترک می‏شود
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

مارک زوکربرگ، مدیرعامل فیس‌بوک اعلام کرد WhatsApp به‏عنوان سرویس پیام‏رسان این شرکت به‏زودی می‏تواند ۲ تا ۳ میلیارد مشترک داشته باشد. فیس‌بوک فوریه گذشته اعلام کرد شرکت WhatsApp را به‌عنوان مرکز ارائه خدمات پیام‏رسان اینترنتی همراه با ۴۵۰ میلیون مشترک به قیمت ۱۹ میلیارد دلار خریداری کرده است. پس از این واگذاری بزرگ زوکربرگ توضیح داد که هدف اصلی او از اقدام مذکور افزایش تعداد مشترکان WhatsApp بوده است تا مجموع آنها را به بیش از یک میلیارد نفر برساند.
ماه گذشته شرکت WhatsApp با انتشار بیانیه‌ای رسمی توضیح داد که تعداد مشترکان فعال آن از مرز ۶۰۰ میلیون نفر هم فراتر رفته است و این فرآیند همچنان ادامه دارد.
زوکربرگ طی مراسمی که توسط بنیاد Telmex برگزار شده بود، توضیح داد: «من فکر می‏کنم WhatsApp در حال تبدیل شدن به یک پلت‌فرم جهانی برای پیام‏رسانی است و روزبه‏روز محبوبیت آن نزد کاربران جهانی بیشتر می‏شود.»
اگرچه این واگذاری بزرگ اوایل سال‌جاری میلادی انجام شد، اما WhatsApp همچنان مستقل از فیس‌بوک به فعالیت‏های خود ادامه می‏دهد و قرار است تا زمانی که تعداد مشترکان آن به یک میلیارد نفر می‏رسد به صورت کاملا مستقل اداره شود.
زوکربرگ جوان بر این باور است که همکاری فیس‌بوک با WhatsApp می‏تواند در آینده نزدیک فرصت‏ها و منابع فراوانی را در اختیار این شبکه اجتماعی بگذارد.
او معتقد است هرچه تعداد بیشتری از مردم جهان به فضای مجازی متصل شوند، فیس‌بوک اتاق‏های بیشتری برای سکونت پیش‏روی خود می‏بیند.
شرکت فیس‌بوک سال گذشته طرح Internet.org را راه‏اندازی کرد تا به موجب آن امکان اتصال به اینترنت را برای مردمی که از این فضا بی‏بهره هستند فراهم کند و هم‏اکنون فیس‌بوک با شرکت‌های مخابراتی بزرگ همکاری‏های خود را ادامه می‏دهد تا این طرح را به‌طور جامع عملی کند. /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد به نقل از رایورز

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir