مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی آیا استیو جابز ساعت اپل را دیده بود؟
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

خبرنگار شبکه abc با تیم کوک بعد از مراسم رونمایی از ساعت اپل و آیفون ۶ با او به پشت صحنه رفت و یک مصاحبه اختصاصی انجام داد.  از تیم کوک ابتدا در مورد استیو جابز سوال شد که او گفت: من در مورد استیو زیاد فکر می‌کنم. من عمیقا او را دوست داشتم و روزی نیست که به او فکر نکنم و مطمئنم او امروز صبح (در هنگام اجرای مراسم)‌ اینجا بود.

 از تیم کوک پرسیده شد اگر استیو جابز محصولات امروز را می‌دید چه فکر می‌کرد که کوک پاسخ داد: من فکر می‌کنم او عمیقا به آنچه شرکتش امروز ساخته افتخار می‌کرد. من فکر می‌کنم بهترین هدیه‌ای که می‌شد به جابز داد چیزی بود که امروز انجام شد.  تیم کوک اضافه کرد: من فکر می‌کنم استیو جابز الان لبخند می‌زند.
سوال بعدی از تیم کوک این بود که آیا استیو جابز این ساعت را پیش از مرگش دیده بود که کوک گفت اپل کار روی این ساعت را بعد از سال ۲۰۱۱ که استیوجابز درگذشت، آغاز کرد.  کوک گفت: شما می‌توانید زیرساخت‌های آنچه استیو جابز ساخت را اکنون ببینید. از نظر من این چندان چیز بزرگی نیست که استیو جابز شخصا این محصول را دیده باشد یا نه شما می‌توانید ببینید تفکر، حس و ایده‌آل‌گرایی استیو جابز را که به نوآوری منجر می‌شد همچنان زنده است و اینگونه هم خواهد بود.  /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد به نقل از آی‌تی ایران

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir