مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی آپدیت اندروید 4.4.4 اکسپریا ZL،ZR،Z و تبلت Z سونی از راه رسید
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

شرکت سونی عرضه آپدیت اندروید 4.4.4 کیت‌کت را برای گوشی‌های هوشمند اکسپریا Z، اکسپریا ZR، اکسپریا ZL و همچنین تبلت اکسپریا تبلت Z خود آغاز کرد. این آپدیت به‌زودی در سراسر نقاط جهان در دسترس قرار خواهد گرفت.
گوشی هوشمند اکسپریا Z سونی از اردیبهشت ماه گذشته به اندروید 4.4.2 مجهز شده است و حالا سونی ظاهرا تصمیم گرفته با صرفنظر از آپدیت 4.4.3 به‌صورت مستقیم به عرضه آپدیت اندروید 4.4.4 برای این گوشی روی بیاورد. مطمئنا این آپدیت تمامی رفع مشکلاتی را که در هر دو نسخه توسط گوگل عرضه شده بود در بر می‌گیرد.
سونی در عین حال این آپدیت‌ را برای سایر هوشمندهای سری Z خود از جمله اکسپریا ZR، اکسپریا ZL و همچنین تبلت اکسپریا تبلت Z خود عرضه کرده است. سونی اعلام کرده این آپدیت علاوه‌بر رفع برخی ایرادات، بهبودهایی در عمر شارژ باتری، عملکرد وای فای و همچنین بخش ایمیل رابط کاربری ایجاد خواهد کرد.
اگر از سری اکسپریا Z سونی دارید می‌توانید منتظر این آپدیت در همین روزها باشید که به‌صورت ناتیفیکیشن روی صفحه گوشی شما ظاهر شود. برای اطمینان از عرضه این آپدیت برای گوشی‌تان می‌توانید سری به بخش اپدیت در تنظیمات گوشی خود بزنید.
معمولا در گوشی‌های سونی نصب نرم‌افزار
 Sony PC Companion روی رایانه مطمئن‌ترین راه برای اطمینان از عرضه این آپدیت و حتی دریافت و نصب آن است. /منبع:فارنت

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir