مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی نقش نیروی انسانی در بازار دیجیتال
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

آیا فکر می‌کردید که می‌توانید اساس و مبنای بازار دیجیتالی خود را تماما بر پایه الگوریتم و روبات‌ها قرار دهید. اگر چه اطلاعات نقش بسیار مهمی در بازار آنلاین ایفا می‌کنند اما شما نمی‌توانید از دیگر عوامل تاثیرگذار و حیاتی همچون نیروی انسانی چشم‌پوشی کنید.باوجود اینکه احساس می‌کنید آماده پایه‌گذاری بازار دیجیتالی خود هستید، زیاد شتاب‌زده عمل نکنید.

در دنیای مدرن امروز که براساس اطلاعات آنلاین پیش می‌رود، دسترسی به این حجم از اطلاعات برای یک کارآموز بی‌تجربه، عملی وسوسه‌انگیز محسوب می‌شود. اما در حقیقت دسترسی به چنین حجمی از اطلاعات که تنها با یک کلیک ساده در دسترس شما قرار می‌گیرند چندان هم مفید و کاربردی نیست، بلکه در عمل موجب گیج شدن شما و راهنمایی نادرست و خشنودی موقتی می‌شود. برای مثال ممکن است با درنظر گرفتن آمار به دست آمده از اطلاعات اولیه نادرست به این نتیجه برسید که در حال حاضر در بهترین شرایط و عملکرد و بازه ممکن قرار دارید.متاسفانه به همین دلیل کارآفرینان از یکی از اساسی‌ترین ارکان  اولیه بازار دیجیتال غافل هستند: هوش انسانی.
برای دستیابی به موفقیت در بازارهای آنلاین به اطلاع‌رسانی مداوم، بهینه‌سازی ارتباطات و ایجاد راه‌های ارتباطی با نیروهای متخصص که به‌عنوان رابط‌هایی در میان این سکوهای اطلاعاتی ایفای نقش می‌کنند، نیاز است. این رویکرد که من آن را «جست‌وجوی هوش بصری» نام‌گذاری کرده‌ام کانال‌های اطلاعاتی از طریق بینش و استراتژی توسط افراد حقیقی به اشتراک گذاشته می‌شوند و با نگاهی کلی گرایانه به سامان دهی شرکت‌های بازار‌های آنلاین می‌پردازند. در بازار دیجیتال شما با چالش‌هایی چون افزایش ترافیک وب‌سایت و موضوع تبلیغات روبه‌رو می‌شوید.به گزارش دنیای اقتصاد، در این رابطه دو روش اساسی وجود دارد: 
بهینه‌سازی پرداخت به ازای هر کلیک (PPC): در این روش یک کلمه کلیدی خاص مورد حراج اینترنتی قرار می‌گیرد و شما به ازای هر کلیک کاربر روی کلمه کلیدی خود مبلغی را پرداخت خواهید کرد و به‌راحتی در بالاترین رتبه‌های موتورهای جست‌وجوگر قرار خواهید گرفت.
بهینه‌سازی موتور‌های جست‌وجو (SEO): لیست شدن در موتورهای جست‌وجوی بنیادی همچون گوگل.اکثر افراد بر مبنای کسب‌وکارشان از روش‌های بالا به‌طور مجزا کمک می‌گیرند. اما ترکیب اطلاعات و تجربه فردی در بازار آنلاین یکی از نکات بسیار حیاتی است و زمان آن فرا رسیده تا این روند قدیمی را کنار گذاشته و برای بهبود تمام جوانب از سرمایه اطلاعات بازار دیجیتالی خود بهره ببرید.
در اینجا به بررسی 4 گام برای پیاده‌سازی استراتژی جدید و بهره‌برداری نوین از نیرو و هوش انسانی در بازارکسب‌وکار آنلاین می‌پردازیم.
1) در زمینه مالی تحقیقات بسیاری انجام دهید.
استفاده از برنامه‌های کمکی همانند گوگل پلنر (Google Keyword Planner) که به شما در پیدا کردن کلمات کلیدی کمک می‌کند. از این طریق می‌توانید با ورود اطلاعات، به جداسازی و هدفمند کردن مناقصه‌ها و تبلیغات برای رسیدن به گروهی از کلمات کلیدی برسید. همچنین بیشترین و کمترین کلمات جست و جوشده در بازه‌های زمانی مختلف نشان داده می‌شود که با بررسی آنها به اطلاعات زیادی دست می‌یابید. 
برای مثال تصور کنید که صاحب یک گلفروشی اینترنتی هستید. انتخاب کلمه گل در بخش جست‌وجوی موتورهای جست‌وجوگر در نگاه اول انتخاب خوبی به نظر می‌رسد و میزان شانس شما را بالا می‌برد اما با در نظر گرفتن اطلاعات اولیه همانند محل کسب وکارتان مانند «گلفروشی ارکیده» انتخاب بهتری دارید. به این نکته توجه کنید که کوچک‌ترین جزئیات درانتخاب کلمات، نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌کنند.
2) به کارگیری روش‌های مورد بحث در موتورهای جست‌وجو (SEO) به‌طور همزمان.
پس از در نظر گرفتن آمار جست و جوها و انتخاب بهترین کلمات برای خود می‌توانید ازاین اطلاعات در موتور جست‌وجو استفاده کنید و با قرار دادن کلمات کلیدی در بخش‌های مختلف وب‌سایتان از این اطلاعات بهره ببرید. در بخش تهیه و تدوین متن ساختار اولیه این اطلاعات بهترین مزیت رقابتی شما هستند. با تدوین دوباره متن اولیه براساس این کلمات کلیدی شما شاهد افزایش بازده و رده‌بندی جست‌وجو خواهید بود.
3) استفاده هدفمند از موتور جست‌وجو.
همان‌طور که کلمات انتخابی شما در طبقه بندی نتایج جست و جو
 پیشرفت می‌کنند،می‌توانید تلاش‌هایتان در این زمینه را هدفمندانه طبقه‌بندی کنید. درحقیقت این ارتباطات مداوم و پیگیرانه قلب جست‌وجوی اطلاعات بصری شما خواهد بود.
برای مثال شما می‌توانید با استفاده از سیستم تبلیغات به‌ازای هر کلیک (PPC) صفحات اصلی خود رابه کلمات کلیدی مورد نظرتان وصل کرده واین ارتباط را تقویت کنید و با تغییر ساختار متن تبلیغاتی در لیست جست‌وجو براساس عملکرد و بازده این تصمیمات در مورد تعیین بودجه خود تصمیم‌گیری کنید. همچنین براساس عملکرد خریداران نسبت به یک کلمه یا عبارت برای فروش محصولاتتان و نحوه انتخاب کلمات تصمیم‌گیری کنید.
برای مثال اگر مشتریان علاقه به « ارسال رایگان»، نشان داده‌اند می‌توانید این مورد را به تبلیغات و موارد مورد جست‌وجوی خود اضافه کنید.
درصورتی که ارائه تخفیف در صفحه، موجب بازدید بیشتر افراد از سایت می‌شود. این نوع نگارش باید برای موتور جست‌وجوی (SEO) در صفحه اولیه به‌کار رود.
4) شبکه و روش‌های تبلیغاتی خود را گسترش دهید.
مسیر شما اینجا به پایان نمی‌رسد. به خاطر داشته باشید باید از اندوخته و تجربه‌ها در هر قدم از استراتژی هایتان استفاده کنید.
بنابراین هنگامی که قصد دارید در زمینه تبلیغات رسانه‌های اجتماعی، کمپین‌های ایمیلی یا کانال‌های ارتباطی جدید فعالیت کنید به خاطر داشته باشید نتایج حاصل از تلاش‌های شما در این موارد مورد استفاده قرار می‌گیرند. هنگامی که در یکی از این موارد بالا به نتیجه دلخواه خود رسیدید می‌توانید از این اطلاعات و تجربه در استراتژی جست‌وجو هایتان بهره ببرید.
چنین بهره‌وری چندبعدی از راه‌های ارتباطی تنها از طریق تکیه کردن بر نیروی انسانی به دست نمی‌آید بلکه به افرادی هوشمند با توانمندی پرسش سوالات مناسب در زمان مناسب نیاز دارد. با کارکرد نیروی انسانی در کنار ماشین‌آلات شما قادر خواهید بود تا کمپین کسب‌وکار دیجیتال خود را وارد فاز جدیدی کنید /منبع: اقتصاد آنلاین

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir