مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی هم ساعت‌ هوشمند، هم دستبند تناسب‌اندام
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

در حالی که بازار ابزارهای پوشیدنی هوشمند، حسابی، داغ و پررونق شده است، محصولات متنوعی به این بازار معرفی می‌شوند. حالا به‌تازگی شرکت Garmin یک محصول جدید و جالب را به این بازار معرفی کرده است.
این محصول جدید که با نام Vivosmart به بازار معرفی شده است، در واقع ترکیبی از یک ساعت هوشمند و دستبند هوشمند تناسب اندام است. درواقع این محصول علاوه بر امکانات یک ساعت هوشمند، از قابلیت‌های یک دستبند سلامتی هم بهره می‌برد. این محصول هوشمند و جالب اولین بار در نمایشگاه ایفای امسال رونمایی شده و توجه اغلب بازدیدکنندگان را به خودش جلب کرده است.  این دستبند هوشمند که قرار است با قیمت 170 دلار به بازار عرضه شود، قابلیت نمایش متن، ایمیل‌ها، تماس‌های برقرارشده، قرار ملاقات‌های تقویم، اعلانیه‌های بازی و کنترل‌های مورد نیاز برای پخش موسیقی را دارد. این محصول به‌خاطر امکانات و کاربردهای مختلفی که دارد، احتمالا با استقبال زیادی در بازار مواجه خواهد شد.   این دستبند هوشمند بدنه پلاستیکی نسبتا پهنی دارد و در پنج رنگ متنوع طراحی و تولید شده است. این محصول از یک نمایشگر OLED هم بهره می‌برد و مانند دیگر محصولات مشابه از قابلیت‌هایی مانند شمارش تعداد قدم‌های کاربر، محاسبه کالری، مسافت طی شده و حتی تعداد ساعاتی که کاربر در خواب می‌گذراند، بهره می‌برد. این دستبند هوشمند دارای موتور ویبره‌ای است که می‌تواند کاربر را از خواب بیدار کند و از طریق ورود به حساب ‌کاربری MyFitnessPal در اپلیکیشن ارتباطی Garmin که برای اندروید و iOS ‌توسعه داده شده، می‌توان اعداد کالری غذاهای مورد استفاده را هم محاسبه کرد. این دستبند هوشمند این امکان را دارد تا برای یک هفته بدون نیاز به شارژ شدن به کار خودش ادامه دهد.
محصول جدید Garmin ساختار مقاوم دارد و می‌تواند تا عمق 50 متری آب هم مورد استفاده قرار بگیرد. این در حالی است که دستبندهای هوشمند ضد آب موجود در بازار حداکثر تا عمق 5متری آب مقاومت دارند. دستبند Vivosmart همچنین دارای نواری روی صفحه نمایش است که زمانی که کاربر برای یک ساعت به صورت ساکن در محلی نشسته باشد، نمایش داده می‌شود. این نوار تا زمانی که کاربر بلند نشده و شروع به حرکت نکند، همچنان روی صفحه‌ نمایش نقش می‌بندد. این دستبند هوشمند با حسگرهایی مانند حسگر ضربان‌‌سنج قلب و همچنین سنسور سنجش سرعت دوچرخه هم قابلیت کار دارد که باید به‌صورت جداگانه تهیه شوند. شرکت Garmin اعلام کرده است که علاقه‌مندان می‌توانند این دستبند هوشمند تناسب اندام را از حالا پیش‌خرید کنند و آن را از اواسط ماه جاری میلادی تحویل بگیرند. دستبند Vivosmart در دو نسخه به بازار عرضه می‌شود که یک نمونه از آن همراه با سنسور ضربان‌ سنج بوده و قیمت آن هم ۲۰۰ دلار خواهد بود. نکته جالب درباره این محصول آن است که کاربران هر دو پلت‌فرم اندروید و iOS می‌توانند از آن به ‌راحتی استفاده کنند. /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir