مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی معرفی نرم افزار: دوربيني قدرتمندتر داشته باشيد Blink
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

يکي از شرکت‌هاي با سابقه و مشهور در زمينه ارائه نرم‌افزارهاي موبايل شرکت Microsoft Research است. محصولات اين توليدکننده براي سيستم‌عامل ويندوزفون هميشه مورد توجه کاربران گوشي‌هاي هوشمند ويندوز‌فوني قرار گرفته است.

اين توجه به دليل کيفيت بالاي نرم‌افزارهاي توليدي آن شرکت بوده است.

در اين هفته تصميم داريم يکي از محصولات پرکاربرد اين شرکت را به کاربران ويندوزفون 8 پيشنهاد دهيم.

قبل از هر چيز لازم است، به توضيح اين نکته بپردازيم که در ويندوزفون 8 امکاني اضافه شده، که به کمک لنز دوربين گوشي‌تان مي‌آيد. اين ويژگي اجازه اين را مي‌دهد که بتوانيد در زمان عکاسي از برنامه‌هاي مکمل لنز دوربين استفاده کنيد؛ به طوري که با فعال شدن لنز دوربين برنامه‌هاي مکمل لنز دوربين فراخوانده مي‌شوند تا بتوانيد از امکانات آن‌ها براي عکاسي بهتر، بهره‌مند شويد. تعدادي از اين برنامه‌ها در کنفرانسي ويژه به طورمختصر معرفي شدند که شامل برنامه‌هاي Bing Vision ،Photosynth ،Blink ،FXSuite و PhotoStrip مي‌شوند و ما نرم‌افزار Blink را به شما معرفي خواهيم کرد. نرم‌افزار Blink به صورت رايگان توسـط شرکـت Microsoft Research و با حجم بسيار کم 2 مگابايت منتشر گشته است و توانسته با امتياز 4.5 از 5 امتياز، نظر کاربران زيادي را به خود جلب کند. در نسخه 2.1 اين برنامه، فرآيندي براي عکاسي قرار داده شده تا با استفاده از آن بتوانيد بهترين عکس را از سوژه خود تهيه کنيد. در اين فرآيند، نرم‌افزار با استفاده از عکاسي پشت سر هم قطاري از تصاوير را براي شما آماده مي‌کند تا بتوانيد بهترين شات را از بين آن‌ها انتخاب کنيد.

اين عملکرد در بسياري از دوربين‌هاي ديجيتال وجود دارد و در اين برنامه براي ويندوزفون 8 به صورت نرم‌افزاري و کنترل سخت‌افزار صورت مي‌گيرد و از بين تصاويري که در اختيار کاربر قرار مي‌گيرد واضح‌ترين تصوير قابل انتخاب است. اين گونه عکسبرداري و اين نرم‌افزار براي شکار تصاوير از سوژه‌هاي متحرک بسيار مناسب مي‌باشد.

همچنين با استفاده از همين تکنيک مي‌توانيد در همين نرم‌افزار به تهيه انيميشن‌هاي زيبا بپردازيد که متحرک‌سازي تصاوير شما در يک چشم به هم‌زدن صورت مي‌گيرد و قادر هستيد آن‌ها را در اشتراک خود ذخيره کنيد و يا آن‌ها را در شبکه‌هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد.

تنظيماتي نيز براي عکسبرداري در نظر گرفته شده که مي‌توان به تنظيم تعادل رنگ سفيد و حالت صحنه اشاره کرد.

يکي ديگر از امکانات اين نرم‌افزار، حذف لرزش دوربين هنگام عکسبرداري است که به شما کمک زيادي در تهيه تصاوير پايدارتر مي‌کند. /منبع: روزنامه خراسان

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir