مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی به ايميل خود سروسامان بدهيد
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

در حال حاضر همه افراد در جهان مجازي، هويتي براي خود دارند و امروزه بيشتر ارتباطات افراد در جهان به صورتي مجازي انجام مي‌پذيرد.

يکي از راه‌هاي ارتباطي در اين جهان نامه‌هاي الکترونيکي است که ميان افراد رد و بدل مي‌شود. شايد بتوان گفت که بسياري از افراد کارهاي روزمره خود را از طريق ارسال همين نامه‌هاي الکترونيکي انجام مي‌دهند.

به همين خاطر اگر شما از آن دسته از افرادي هستيد که بسياري از کارهاي خود را از اين طريق انجام مي‌دهيد، بايد به اين فکر باشيد که به شکلي بتوانيد مديريت نامه‌هاي الکترونيکي خود را برعهده بگيريد. در اين هفته به شما نرم‌افزاري را معرفي مي‌کنيم که بتوانيد با استفاده از آن به آساني مديريت صندوق ايميل خود را بر عهده بگيريد.

اين نرم‌افزار که Mozilla Thunderbird، نام دارد به آساني امکاناتي را در اختيار شما قرار مي‌دهد که با استفاده از آن‌ها مي‌توانيد از رفتن به سايت‌هاي ارائه‌کننده نامه الکترونيکي مانند ياهو يا جي‌ميل بي‌نياز شويد.

اين برنامه نرم‌افزار بسيار قدرتمندي است که محصولي از شرکت موزيلا، ارائه‌کننده مرورگر فايرفاکس مي‌باشد.

يکي از مهم‌ترين ويژگي‌هاي اين نرم‌افزار اين است که از نظر امنيتي در جايگاه بسيار بالايي قرار گرفته است و علاوه بر اين بايد به اين نکته اشاره کرد که اين نرم‌افزار به صورت متن‌باز به کاربران ارائه مي‌شود. اين نکته باعث مي‌شود برنامه‌نويسان قدرتمند در جهان به بالا بردن ويژگي‌هاي اين نرم‌افزار و قوي‌تر شدن آن کمک کنند.

از ويژگي‌هاي اين نرم‌افزار مي‌توان به اين مورد اشاره کرد که تنها با ايجاد يک حساب کاربري مي‌توانيد از تمامي امکانات نرم‌افزار استفاده کنيد. از ديگر نکات قوت اين نرم‌افزار اين است که از زبان فارسي به صورت کامل پشتيباني مي‌کند.

علاوه بر اين مورد شما قادر هستيد تمامي نامه‌هاي خود را با توجه به موضوعي که دارند از هم تفکيک کرده و در فايل‌هاي جداگانه‌اي ذخيره کنيد. تمامي نرم‌افزارهايي که توسط شرکت موزيلا ارائه مي‌شود از يک ويژگي منحصر به فرد برخوردار هستند؛ اين که در تمامي اين نرم‌افزارها بخشي به نام افزونه در نظر گرفته شده است که شما مي‌توانيد با استفاده از اينترنت تمامي امکانات جديدي را که به نرم‌افزار اضافه شده است، از سايت سازنده آن دريافت کرده و نرم‌افزار خود را به‌روز کنيد. همچنين شما مي‌توانيد با کمک اين نرم‌افزار جست‌وجوي سريعي در ميان تمامي فايل‌هاي خود داشته باشيد.

اين نرم‌افزار از RSS هم پشتيباني کرده و شما مي‌توانيد از طريق آن با گروه‌هاي خبري هم در ارتباط بوده و براي اين گروه‌ها در نرم‌افزار خود بخش جداگانه‌اي داشته باشيد. اين نرم‌افزار تمامي اسپم‌ها و ايميل‌هاي تبليغاتي را شناسايي کرده و از ورود آن‌ها به صندوق نامه شما جلوگيري خواهد کرد.
علاوه بر اين موارد به دليل دارا بودن خاصيت مرور در سربرگ‌هاي جدا با استفاده از اين نرم‌افزار شما مي‌توانيد چند حساب کاربري خود را به صورت همزمان بررسي کنيد. /منبع: روزنامه خراسان - گلسـا ماهيـان

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir