مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی نمایشگاه ایران کام 2014 در مشهد برگزار می‌شود
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

مدیر اجرایی بزرگترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات شرق کشور گفت: نمایشگاه بین‌المللی ایران کام 2014 با ارائه بیش از 500 خدمت دولت الکترونیک، هوشمندسازی مدارس و داده‌پردازی‌های ارتباطی مهرماه در مشهد برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس، عباسعلی خاکسار با اشاره به روند آماده‌سازی بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و کامپیوتر شرق کشور در مشهد اظهار کرد: در دومین نمایشگاه ایران کام، به صورت ویژه خدمات دولت الکترونیک، حضور تخصصی تلفن همراه، بانکداری الکترونیک، شرکت‌های ارائه کننده خدمات هوشمندسازی مدارس، اپراتورهای تلفن همراه و سیستم‌ها مخابراتی کشور حضور جدی دارند.
وی افزود: در برگزاری این دوره از نمایشگاه ایران کام 2014، موضوع ارائه خدمات بانکداری الکترونیک به دانش آموزان محصل در مقاطع تحصیلی، باهمکاری استانداری خراسان رضوی، بانک‌های عضو شبکه شتاب و آموزش و پرورش در دست بررسی است تا بتوان نیاز مخاطبان و خدمات الکترونیکی این نمایشگاه را به مخاطبان افزایش داد.
مدیر عامل شرکت مدیریت تجارت و رویداد آرسا با بیان اینکه تاکنون بیش از 10 بانک دولتی و خصوصی نسبت به حضور در این دوره از نمایشگاه ایران کام 2014 جهت معرفی آخرین دستاوردهای بانکداری الکترونیک اعلام آمادگی کرده‌اند، تصریح کرد: در نمایشگاه ایران کام 2014، برای نخستین‌بار بخش فروش نمایشگاهی از بخش های معرفی و انتقال مفاهیم متعدد ارتباطی و اطلاع رسانی و بخش‌های تخصصی جدا شده است و بخش‌های موبایل، شبکه‌های خدمات تلفن همراه، سیستم‌های مخابراتی و سالن دولت الکترونیک با حضور تمام بخش‌های توانمند استان در ارایه خدمات الکترونیک نیز مشخص شده است.
گفتنی است؛ نمایشگاه کامپیوتر، تجارت الکترونیک، اینترنت و ماشین‌های اداری مشهد و نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات در خراسان رضوی از چهارم تا هفتم مهر ماه به مدت چهار روز از ساعت 16 الی 22 پذیرای بازدید کنندگان است. /منبع: خبرگزاری فارس

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir