مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی نظارت بر قلب و سلامتی با هدفون‌های بی‌سیم
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

گوشی‌های‌ هدفون‌ بی‌سیم «نبض ورزشی» بر ضربان قلب نظارت کرده و مجهز به نوعی برنامه سلامتی هستند.
 به گزارش ایسنا، این گوشی‌ها در فیبر کربنی احاطه شده‌اند و برای متصل شدن به ابزار تلفن همراه به هیچ سیمی نیاز ندارند زیرا با استفاده از بلوتوث متصل می‌شوند. این هدفون‌ها مجهز به یک میکروفون و یک کنترلگر برای نواختن کنترل صدای موسیقی و برقراری تماس هستند.
این سامانه از یک میکرو یواس‌بی برای شارژ استفاده می‌کند و زمانی که کاملا شارژ شده، 240 ساعت حالت آماده به‌کار و پنج ساعت امکان صحبت کردن یا گوش دادن را ارائه می‌دهد. شرکت Jabra اعلام کرده هدفون‌های ابداعی با «فناوری صدای دیجیتال شرکت دالبی» ساخته شده‌اند و «برنامه صدای» آنها به کاربران امکان ایجادکردن و به‌روزکردن فهرست موسیقی، به اشتراک‌گذاشتن موسیقی و تنظیم صدا را بنا بر ترجیحشان می‌دهد. افراد می‌توانند با استفاده از برنامه «زندگی ورزشی» تمرینات ورزشی خود را طراحی، رهگیری و ارزیابی کنند. این برنامه نوعی مربی صوتی زمان‌ واقعی را بر اساس ترجیحات کاربر ارائه می‌دهد و کاربران می‌توانند بر اساس فاصله، زمان یا کالری‌های سوخته، اهدافی را برای خود تعریف کنند، توانایی آئروبیک‌شان را بیازمایند و سطوح ضربان قلب خود را برای بهینه‌کردن تمریناتشان سازگار کنند.
برنامه «زندگی ورزشی» اطلاعات ضربان قلب را رهگیری می‌کند و این اطلاعات از طریق مانیتور ضربان قلبی ارائه می‌شوند که در خود هدفون‌ها تعبیه شده است. سامانه جدید با قیمت 199 دلار در دسترس خواهد بود. /منبع: ایسنا

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir