مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی آیفون 6 کیف پول دارد
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

منابع آگاه از وجود قابلیت کیف پول موبایلی در آیفون 6 خبر دادند.
به گزارش بلومبرگ، شرکت اپل قصد دارد از طریق همکاری با شبکه‌های پرداخت آنلاین بزرگ، بانکها و فروشگاهها آیفون بعدی خود را به یک کیف پول همراه تبدیل کند.
یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود، گفت: این توافق همکاری با شرکتهای ویزا کارت، مستر کارت و آمریکن اکسپرس را شامل می‌شود و در تاریخ نهم سپتامبر به همراه آیفون شش معرفی خواهد شد.
آیفون شش برای اولین بار پرداخت‌های موبایلی را با استفاده از یک تراشه ارتباطی آسان‌تر خواهد کرد.
این قابلیت به همراه فناوری تشخیص اثرانگشت که در آیفون 5S رونمایی شد، به کاربران این امکان را می‌دهد که با لمس یک دکمه پرداخت‌های خود را در یک فروشگاه به صورت آنلاین انجام دهند.
بن بجارین - تحلیلگر موسسه استراتژیهای خلاقانه در سن خوزه کالیفرنیا - گفت: در شرایطی که شرکت‌هایی همچون گوگل روی ایجاد راههایی برای پرداخت‌های موبایلی در فروشگاه‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند، فروشگاههای آمریکا در سازگاری با این فناوری کند عمل کرده‌اند، بنابراین استفاده از این فناوری توسط خریداران محدود شده است. اما این فرآیند با ورود اپل به بازار تغییر خواهد کرد زیرا آیفون بیشترین سهم را در بازار آمریکا دارد.
بجارین گفت: چه بخواهیم، چه نخواهیم اپل استانداردهایی زیادی را در این صنعت دارد. آنها در این بازارها عامل تحرک هستند و وقتی کاری را انجام می‌دهند به نظر می‌رسد که صنایع از آنها پیروی می‌کنند.
ترودی مولر - سخنگوی اپل، جیم جکسون - سخنگوی مسترکارت، مایک اونیل، سخنگوی امریکن اکسپرس و نمایندگان شرکت ویزاکارت درباره این گزارش اظهارنظر نکرده‌اند.
برای شرکت اپل هدف از ایجاد یک کیف پول موبایلی نگه داشتن کاربران برای خود و ایجاد وفاداری بیشتر از سوی آنها نسبت به برند اپل و تقاضا برای محصولات این شرکت است.
ریچارد کرون - رئیس اجرایی موسسه مشاور کرون که به فروشگاه‌ها و بانک‌ها درباره راههای پرداخت موبایلی مشاوره می‌دهد، گفت: اقدام اپل همچنین با هدف ایجاد درآمد بیشتر از حدود 800 میلیون حساب کاربری آی‌تونز در سطح جهان است که شامل اطلاعات پرداخت نیز می‌شود. /منبع: ایسنا

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir