مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی از صندلی‌های همراه تا دوچرخه‌سواران درخشان
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

محصولات متعددی از فناوری‌های پوشیدنی تولید و روانه بازار شده‌اند، اما گاهی اوقات فناوری‌های تولید شده عجیب و خنده‌دار به نظر می‌رسند. فناوری پوشیدنی، یکی از فناوری‌هایی است که اخیرا با استقبال مخاطبان مواجه شده و مخترعان نیز به تولید و عرضه انبوه این فناوری روی آورده‌اند. از میان فناوری‌های پوشیدنی ساخته شده می‌توان به مواردی مانند ساعت کالری‌سنج، سنجش ضربان قلب، نبض، سنجش مدت زمان پیاده‌روی و... اشاره کرد.
برخی از فناوری‌های پوشیدنی ساخته شده در درمان بیماران نیز کاربرد دارند. برای مثال، ساعتی برای میزان تست قند خون بیماران دیابتی ساخته شده که می‌تواند میزان قند خون افراد دیابتی را نشان دهد به همین دلیل بیماران دیابتی می‌توانند میزان قند خون خود را همیشه تحت کنترل داشته باشند. اما گاهی اوقات فناوری‌های پوشیدنی تولید می‌شوند که عجیب به نظر می‌رسند. در این مطلب به معرفی برخی از این فناوری‌ها پرداخته می‌شود.
صندلی همیشگی و همراه: در صورت پوشیدن این فناوری جدید و زدن دکمه‌ای که روی آن تعبیه شده است، این فناوری پوشیدنی تبدیل به صندلی می‌شود. مخترعان معتقدند که این صندلی می‌تواند برای افراد کهنسال یا اشخاصی که دارای مشکلات متعددی بوده و قادر به راه رفتن طولانی‌مدت نیستند، مفید باشد.
دوچرخه‌سواران درخشان: یکی از مشکلاتی که دوچرخه سواران در شب با آن روبه‌رو هستند، عدم دید کافی رانندگان و احتمال خطر تصادف است. اما اکنون دوچرخه سواران می‌درخشند تا دید رانندگان را افزایش داده و مانع از بروز هرگونه خطری شوند. مخترعان انگلیسی کمربند درخشانی را طراحی کرده‌اند که دور کمر دوچرخه سواران بسته می‌شود تا بتوانند دید بیشتری از خود به رانندگان بدهند.
دستبندی برای ردیابی محل شما: این دستبند همانند یک ساعت جواهرنشان است که می‌تواند همانند جی. پی. اس عمل کرده و مسیر یا مکان را به مصرف‌کنندگان این ساعت نشان دهد و در شرایط اضطراری با اورژانس یا پلیس تماس گرفته و موقعیت مشترک را اعلام کند.
دستگاهی برای جذب نور خورشید: بدن انسان‌ها به مقدار قابل‌توجهی ویتامین دی نیاز دارد و باید مدت زمان مشخصی در طول روز در معرض نور خورشید سپری شود تا بدن بتواند ویتامین D مورد نیاز خود را از طریق نور خورشید جذب کند. اما تماس طولانی مدت با نور خورشید می‌تواند منجر به سرطان یا چروک شدن پوست شود. با کمک اختراع دستگاهی برای جذب نور خورشید جدید می‌توان در معرض نور خورشید قرار گرفت و زمانی که نور جذب شده برای بدن کافی باشد، آلارمی روی گوشی یا اسمارت فون ظاهر می‌شود که بدن نیازمند کرم ضدآفتاب یا دوری از نور خورشید است! /منبع: خبرگزاری مهر

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir