مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی خرید تازه گوگل برای جذاب کردن سرویس کلود
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

گوگل اعلام کرد شرکت زینک رندر را خریداری کرده است. این شرکت از طریق سرویس‌های کلود خدمات جلوه‌های ویژه تصویری به استودیوهای فیلمسازی ارائه می‌دهد. به گزارش تک کرانچ، فناوری زینک رندر در این زمینه کاملا منحصر به فرد است و این فناوری رایانه‌ای برای طراحی جلوه‌های ویژه در فیلم‌هایی مانند Star Trek: Into Darkness and Looper هم به کار رفته است. اما گوگل قصد دارد از فناوری یاد شده برای تسهیل استفاده استودیوها از پلت‌فرم کلود خود استفاده کند.

شرکت یاد شده چندی قبل خدمات خود را برای استفاده روی سرویس کلود شرکت آمازون موسوم به EC2 بهینه‌سازی کرده بود، اما گوگل قصد دارد آن را با سرویس کلود اختصاصی خود همگام سازد. با این حساب گوگل در آینده فعالیت گسترده‌تری در زمینه تولید فیلم و انواع آگهی‌های تجاری و تبلیغاتی خواهد داشت.
برای طراحی صحنه‌های جلوه‌های ویژه معمولا به زیرساخت‌های سخت‌افزاری بسیار قدرتمندی نیاز است و امروزه برخی استودیوهای فیلمسازی ترجیح می‌دهند به‌جای صرف هزینه‌های کلان و خرید انواع رایانه و سخت‌افزار از سرویس‌های کلود دیگر شرکت‌هایی برای طراحی جلوه‌های ویژه رایانه‌ای استفاده کرده و پول کمتری هزینه کنند.
گوگل اعلام کرده بابت ارائه این خدمات به ازای هر دقیقه استفاده از کاربرانش پول می‌گیرد، اما هنوز جزئیات بیشتری درمورد هزینه استفاده از این سرویس‌ها و برنامه‌های خود در این مورد ارائه نکرده است. /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد به نقل از خبرگزاری فارس

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir