مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی ترفندي براي حذف و نصب مجدد نرم افزارهای ویندوزی
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

پس از نصب ویندوز، تعدادی نرم افزار همانند Windows Media Player یا Internet Explorer به صورت خودکار روی ویندوز نصب هستند. اما به دليل اينكه بيشتر برنامه‌ها براي ارتباط با هسته اصلي سيستم‌عامل يا ارتباط با همديگر از COM استفاده مي‌کنند، به مرور پس از نصب برنامه‌هاي متفاوت روي وبندوز و تعدد DLLهاي ثبت شده در ويندوز، ممکن است این برنامه‌ها آن‌طور که بايد درست عمل نکنند و نياز به نصب مجدد داشته باشند.

نكته قابل توجه اين است که نرم افزارهای ویندوزی مثل Windows Media Player قابلیت حذف به صورت معمول را ندارند چراكه در لیست نرم افزارهای نصب شده روی ویندوز نیستند
به نظر شما راه حل چيست؟
شما مي توانيد برای این کار به صورت زير عمل كنيد:
ابتدا به Control Panel رفته و گزینه Programs را انتخاب كنيد.
سپس از منوی Program And Features گزینه Turn Windows Features on or off را انتخاب كرده وپس از ظاهر شدن لیست، برای حذف نرم افزار دلخواه تیک کنار نرم افزار را بردارید و اجازه دهید تا سیستم راه اندازی مجدد شود به همین راحتی نرم افزار مذکور از ویندوز حذف شده است.
اما برای نصب مجدد کافی است دوباره به مسیر گفته شده بروید و تیک کنار نرم افزار مذکور را بزنید و چند ثانیه منتظر بمانید نرم افزار مذکور به صورت خودکار نصب شود.
فراموش نكنيد كه شما می توانید از این روش برای حذف یا نصب نرم افزارها یا بازی های ویندوزی دیگر استفاده نمایید./منبع: yjc.ir

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir