مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی برنامه‌ای که حس کاربر را کاملا تشخیص می‌دهد!
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

محققان بنگلادشی موفق به طراحی یک برنامه رایانه‌ای شده‌اند که می‌تواند حالات احساسی کاربران را در 87 درصد موارد به درستی تشخیص دهد.
این پژوهش برای اولین بار دو روش موجود برای شناسایی احساسات کاربر شامل دینامیک ضربه زدن به کلید و تحلیل متن-الگو را با هم ترکیب کرده است.
از داوطلبان خواسته شد تا حالت احساسی خود را پس از تایپ یک متن خاص و همچنین در فواصل زمانی منظم بین استفاده از رایانه (متن آزاد) یادداشت کنند.
این کار به محققان دانشگاه فناوری اسلامی بنگلادش اطلاعاتی در مورد ویژگیهای ضربه زدن به کلید مرتبط با هفت حالت عاطفی لذت، ترس، عصبانیت، ناراحتی، نفرت، شرم و گناه ارائه کرد. آنها برای کمک به تجزیه و تحلیل متون نمونه، از پایگاه داده متنی استاندارد مرتبط با همان حالات عاطفی استفاده کردند.
پژوهشگران پس از انجام آزمایشات مختلف دریافتند که نتایج جدید ترکیبی آنها بهتر از نتایج جداگانه است. رویکرد ترکیبی منجر به ارتقاء اجرای پنج مورد از هفت حالت عاطفی شد که در این میان لذت با 87 درصد و خشم با 81 درصد از بالاتری میزان دقت برخوردار بودند.
به گفته محققان، سیستمهای رایانه‌ای که قادر به شناسایی احساسات کاربر هستند، می‌توانند عملکرد بهتری نسبت به سیستمهای کنونی مورد استفاده در بازی، آموزش آنلاین و احراز هویت کاربر داشته باشند که حالات عاطفی در آنها از اهمیت بسیاری برخوردارند. /منبع: ایسنا

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir