مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی یک کیبورد بی‌سیم برای میزهای شلوغ
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

یک محصول جدید به بازار انواع لوازم جانبی دیجیتال عرضه شده است که احتمالا توجه کاربرانی با میز کارهای شلوغ و به‌هم ریخته را به خودش جلب می‌کند. این محصول که یک کیبورد بی‌سیم است توسط شرکت Satechi و با نام BT به بازار عرضه شده است.
این کیبورد که می‌تواند برای کامپیوترهای شخصی یا انواع تبلت مورد استفاده قرار بگیرد، طراحی ساده‌ای داشته و به خاطر ساختاری بی‌سیم خودش می‌تواند از شلوغی معمول میزهای کار کاربران جلوگیری کند. 
طراحی این کیبورد جمع و جور و باریک است و ضخامت بدنه آن تنها به 7/0 اینچ می‌رسد. به همین دلیل کاربران می‌توانند این کیبورد بی سیم را که مبتنی بر تکنولوژی بلوتوث است همیشه و همه‌جا با خودشان همراه داشته باشند. این کیبورد تا فاصله 33 فوتی از دستگاه اصلی می‌تواند همچنان کار بکند. 
علاوه بر اینها، این کیبورد دارای کلیدهای نسبتا بزرگ و راحت برای تایپ کردن افراد مختلف است و با کاهش فاصله میان آنها کار کردن با این کیبورد برای کاربران بسیار راحت می‌شود. شرکت Satechi اعلام کرده است که این کیبورد را به تازگی و با قیمت مناسب 55 دلار به بازار عرضه کرده و به فروش عمومی می‌رساند /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir