مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی دستبندی با قابلیت شارژ تلفن همراه
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

دستبند جدیدی به بازار فناوری ارائه شده که نه تنها می‌تواند تلفن همراه را شارژ کند بلکه از قابلیت ذخیره و نگهداری اطلاعات نیز برخوردار است.
در سال‌های اخیر، فناوری‌های پوشیدنی به‌دلیل استقبال چشمگیر مصرف‌کنندگان با تولیدات و نوآوری‌های بیشتری مواجه شده‌اند. یکی از این فناوری‌ها، دستبند جدیدی است که دارای چندین قابلیت است مانند شارژ تلفن همراه و قابلیت تبدیل شدن به فلش.
یکی از دغدغه‌های همیشگی کاربران، حمل شارژرهای تلفن همراه است اما با این دستبند نه‌تنها می‌توانید از زیبایی آن بهره ببرید بلکه شارژر تلفن همراهتان نیز همیشه در کنار شما حضور دارد.
سازندگان انگلیسی این دستبند در تلاش بوده‌اند تا دستبندی را تولید و روانه بازار کنند که بتواند نیاز مخاطبان را برطرف کند. این دستبند دارای محافظ محکمی است که آن را از آسیب یا ضربات وارده حفظ می‌کند. شارژر این دستبند در محافظ داخلی آن پوشیده شده تا از آسیب‌ها در امان باشد. این دستبند وزنی حدودا بین 40 تا 50 گرم داشته و مچ دست مصرف‌کنندگان را اذیت نمی‌کند.
این دستبند کوچک دارای قابلیت‌های بسیاری است. این دستبند دارای حافظه داخلی است که می‌تواند اطلاعات، عکس، برنامه‌ها و... را داخل خود ذخیره کند. مخترعان در نظر دارند در مراحل تکمیلی ساخت این دستبند، کاربردهای دیگری مانند قابلیت اتصال به اینترنت را نیز به آن اضافه کنند. این دستبند با قیمت اولیه 100 دلار به فروش خواهد رسید. /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد به نقل از خبرگزاری مهر

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir