مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی ترکیب فناوری و هنر برای شکار انرژی پاک
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

طرح یک مبتکر خلاق شامل بادبان‌های شناوری است که انرژی امواج و باد را به نیروی الکتریکی تبدیل می‌کنند.
به گزارش مجله تازه های تکنولوژی از ایسنا، شرکت «نوآوری تولیدکننده هنر زمین» (LAGI) در صدد ترکیب هنر و زیرساخت انرژی تجدیدپذیر است. مقامات این شرکت بر این باورند اگر قرار است انرژی تجدیدپذیر توسط ماشین‌ها شکار شود، این سامانه‌ها همچنین باید در نوع خود زیبا نیز باشند.
شرکت LAGI با همکاری هنرمندان و شهرداری‌های سراسر جهان به دنبال خلق آثار جاودانه‌ هنری است که انرژی پاک را برای شبکه برق محلی نیز تولید می‌کنند.
شرکت مزبور از سال 2010 میزبان رقابت طراحی است که سالی دو بار برگزاری می‌شود و از هنرمندان و مهندسان جهت ارائه طرح‌هایی برای یک شهر یا ناحیه خاص دعوت می‌کند. رقابت‌های پیشین در نیویورک سیتی و امارات متحده عربی برگزار شده بودند. رقابت امسال در کپنهاگ دانمارک و با همکاری دانشگاه آی‌تی کپنهاگ انجام شد و تیم‌های سراسر جهان ایده‌هایی را برای خلق آثار هنری ارائه داده‌ بودند که انرژی پاک را برای شبکه برق کپنهاگ تولید کنند.
در میان طرح‌های ارائه‌شده پروژه «پلت‌فرم‌های نوسانگر» به چشم می‌خورد که هنرمندی به نام «فلیکس چئونگ» آن را ارائه داده است. برندگان در سوم اکتبر سال 2014 اعلام خواهند شد.
طرح چئونگ مجموعه‌ای از پلت‌فرم‌های شناور است که هر دوی نیروی باد و جزر و مد را درو می‌کنند. ستون‌های زیرآبی آن‌ها انرژی سطوح در حال تغییر آب را می‌گیرند تا هوای فشرده را از میان توربین‌ها حرکت دهند. این توربین‌ها همزمان نیروی باد را شکار می‌کنند. در اینجا حتی حرکت افرادی که روی پلت‌فرم‌ها راه می‌روند نیز به انرژی الکتریکی تبدیل می‌شود /منبع: ایسنا

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir