مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی 5تبلت با دوربين منحصر به فرد
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

گجت هاي مختلف، دوربين هايي با کيفيت متفاوت دارند و اغلب کاربر بنا به اهميت عکاسي، يکي از آن ها رابرمي گزيند. ما در اين مطلب شما را با 5تبلتي آشنا مي کنيم که از نظر دوربين منحصر به فرد هستند و نه تنها عکس هاي با کيفيتي مي گيرند بلکه امکاناتي دارند که در تبلت هاي ديگر موجودنيست.

سوني اکسپريا Z2 : اين تبلت 10 اينچي دوربيني دارد که به شما امکان مي دهد به عکس هاي خود، ويژگي ها و افزونه هايي را اضافه کنيد و علاوه بر با کيفيت تر نشان دادن عکس، آن را به نوعي بر اساس سليقه خود تزئين کنيد. اين دوربين به شما امکان مي دهد از پوشش هاي رنگي، تصاوير کارتوني دايناسورها، حروف الفبا، پروانه ها و تصاويري ديگر در بالاي هر عکسي که مي خواهيد، استفاده کنيد.افزونه ها، حالت ها و اپليکيشن هاي دوربين، کاملا رايگان است و مي توانيد از طريق گوگل پلي استور آن را دانلود کنيد. اين افزونه ها علاوه بر عکس در حالت فيلم برداري نيز قابل استفاده است.

گوگل نکسوس ٧ و ١٠: با دوربين اين تبلت مي توانيد به راحتي عکس هايي با زاويه ديد ٣٦٠ درجه بگيريد که با تبلت هاي ديگر در حالت عادي ممکن نيست و نياز به استفاده از نرم افزارهاي تخصصي دارد. گرفتن اين نوع عکس ها بسيار آسان است،تنها کمي نياز به حوصله و دقت داريد تا بتوانيد عکسي بدون خطا را ثبت کنيد.

ال جي G Pads 7 و 10.1: اين 2 تبلت LG علاوه بر قيمت مناسب ، هنگام عکس گرفتن با صداي شاتر پيش از گرفتن عکس به آماده شدن شما کمک مي کند. با دوربين اين تبلت ها همچنين مي توان با دستور صوتي عکس گرفت يعني با گفتن يک کلمه خاص دوربين به صورت خودکار از شما يا سوژه هايي که مقابل آن قرار دارد، عکس مي گيرد. اين کلمات « ال جي»، يا «چيز» است.

ايسوس Memo Pad و ترانسفورمر Pad TF103C: با دوربين اين 2 تبلت مي توانيد به راحتي، تصاوير متحرک خلق کنيد. البته کيفيت انيميشن خلق شده توسط اين دوربين خيلي بالا نيست و حتي تصاوير دندانه دار و با رنگ هاي کم کيفيت نمايش داده مي شود اما با توجه به اين که بدون دانلود اپليکيشن و تنها به کمک دستورالعمل هاي خود دوربين، اين کار را مي کنيد، مي توان آن را يک نمونه خاص و البته سرگرم کننده دانست.

سامسونگ گلکسي Tab S: اين تبلت که دوربيني ٨ مگاپيکسلي دارد، مي تواند با اپليکيشن هاي بسياري که براي دوربين تبلت نوشته شده است، سازگار شود و از آن ها براي بهبود کيفيت عکس هايش استفاده کند. دوربين اين تبلت اين امکان را به کاربر مي دهد تا حالت هاي مختلف عکاسي و فيلم برداري را به طور مستقيم از سامسونگ دريافت و از قابليت هاي متعدد نماها و حالت هاي برنامه هاي دوربين تبلت خود استفاده کند /منبع:روزنامه خراسان - شکيبا

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir