مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی درگیری تازه گوگل با هرزنامه نویسان جیمیل
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

گوگل ابزار جدیدی را برای بلوکه کردن هرزنامه های ارسالی از طریق جیمیل در نظر گرفته تا این سرویس پست الکترونیک کمتر از سوی هرزنامه نویسان مورد سوءاستفاده قرار بگیرد.

گوگل فیلتر جدیدی را برای بلوکه کردن هرزنامه‌ها به جیمیل افزوده تا هرزنامه‌نویسان امکان ارسال ایمیل‌های گمراه کننده یا پیام های موسوم به پیشینگ را نداشته باشند. فیلتر تازه، نامه‌هایی را که دارای کاراکترهای محدود، مشابه و تکرارشونده هستند شناسایی کرده و با تجزیه و تحلیل محتوای آنها تشخیص می دهد که آیا باید نامه‌های یاد شده را هرزنامه محسوب کند یا خیر. 

هرزنامه نویسان همچنین از شباهت برخی کاراکترها استفاده کرده و با استفاده از آنها به جای یکدیگر یا ترکیب کردن آنها با هم تلاش می کنند نرم افزارهای ضدهرزنامه را فریب دهند. فیلتر یاد شده تلاش کرده تا این معضل را هم برطرف کند و جلوی سواستفاده از کاربران را به این طریق بگیرد. 

پیش از این کنسرسیوم یونیکد فهرستی از سه نوع ترکیب کاراکترها را به عنوان روش هایی که قابل سوءاستفاده بوده و باید محدود شوند، مشخص کرده بود. گوگل می گوید در طراحی فیلتر تازه اش به این مساله توجه کرده و اگر از این ترکیب های مشکوک برای ارسال ایمیل استفاده شود، آن ایمیل ها را بلوکه خواهد کرد /منبع: افتانا

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir