مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی شارژ بی‌سیم خودروها از 2017 ممکن می‌شود
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

شرکت کوآلکوم‌هالو از امکان‌پذیر شدن شارژ بی‌سیم برخی خودروهای برقی ظرف سه سال آینده خبر داده است.
در حال حاضر برای شارژ این خودروها باید با استفاده از سیم آنها را به جریان برق متصل کرد اما با این تحول انتظار می‌رود استقبال عموم از خودروهای برقی نیز افزایش یابد.
به تازگی نمونه‌های آزمایشی دو مدل از خودروی بی‌ام‌و که به طور بی‌سیم قابل شارژ کردن هستند عرضه شده و قرار است این خودروها در جریان برگزاری مسابقات فرمول ای به عنوان خودروهایی برای تامین امنیت و مراقبت‌های پزشکی به کار گرفته شوند. شرکت طراح این شارژرهای بی‌سیم می‌گوید با تعدادی از غول‌های صنعت خودرو مذاکراتی به عمل آمده تا آنها هم به طراحی خودروهای برقی علاقه‌مند شوند. وی می‌گوید تعدادی از این شرکت‌ها خود به سرمایه‌گذاری در این زمینه علاقه‌مند هستند. با توجه به گرانی این فناوری پیش‌بینی می‌شود ابتدا خودروهای لوکس به قابلیت شارژ بی‌سیم مجهز شوند و در مرحله بعد خودروهای ارزان‌تر هم به همین شکل عرضه شوند. انتظار می‌رود ظرف 10 سال آینده نیمی از خودروها به صورت برقی یا دوگانه‌سوز روانه بازار شوند.
سیستم شارژ بی‌سیم خودرو از طریق دو صفحه شارژکننده عمل می‌کند. یک صفحه روی زمین قرار دارد و به منبع انرژی متصل است و صفحه دیگر به خودرو چسبانده می‌شود. با برقراری جریان میان این دو منبع میدان مغناطیسی قدرتمندی ایجاد می‌شود که انرژی برق را به خودرو منتقل می‌کند. /منبع: خبرگزاری فارس

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir