مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی اجرای برنامه‌های آیفون بر روی اندروید ممکن شد
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

با عرضه یک برنامه همراه منحصر به فرد از این پس می‌توان برنامه‌هایی که به طور خاص برای گوشی‌های آیفون طراحی شده‌اند را بر روی گوشی‌های اندروید هم اجرا کرد.
اگر چه بسیاری از برنامه های محبوب برای هر دو پلاتفورم عرضه می شوند، اما برخی از این برنامه ها تنها برای آیفون یا آندروید طراحی شده و موجب نارضایتی کاربران پلاتفورم دیگر می شوند.
حال گروهی از محققان دانشگاه کلمبیا محیط خاصی با معماری خاص با نام Cycada ابداع کرده اند که اجرای برنامه های سازگار با سیستم عامل iOS را بر روی گوشی های آندرویدی امکان پذیر می سازد.
حسن Cycada این است که برای اجرای آن نیازی به ایجاد لایه های سازگارکننده یا اجرای برنامه های جانبی کند کننده و … وجود ندارد.
Cycada از روشی موسوم به compile-time code adaptation استفاده می کند که در قالب آن کدهایی برای اجرا بر روی دیگر سیستم عامل ها بر روی یک پلاتفورم لینوکس تولید می شوند. با توجه به اینکه آندروید مبتنی بر لینوکس است مشکلات کار کمتر می گردد.
البته این طرح هنوز در مرحله آزمایشی است و برخی مشکلات آن مشخص نشده و همچنین مشخص نیست اپل و گوگل در برابر آن چه واکنشی از خود نشان خواهند داد. /منبع: فارس نیوز

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir