مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی معرفی اپلیکیشن: چگونه یک ویدئو را به Live Wallpaper تبدیل کنیم؟
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

آیا ‌ویدئو یا فیلمی دارید که آنقدر به آن علاقه‌مندید که دوست دارید همواره آن را روی گوشی موبایل خود ببینید؟ شاید این ویدئو ثبت لحظاتی شیرین از زندگی شما یا بخشی از موزیک ویدئوی محبوب شما است.
 در این صورت نظر شما در مورد اینکه این ویدئو را تبدیل به یک Live Wallpaper کنیم، چیست؟ اگر فکر می‌کنید این یک ایده جذاب است، به شما پیشنهاد می کنیم اپلیکیشن Video Live Wallpaper را روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید. این ابزار کمی با Appهای دیگری که تاکنون روی گوشی هوشمند خود نصب کرده‌اید متفاوت است. وقتی آن را نصب می‌کنید، به‌عنوان یک Live Wallpaper خالی عمل می‌کند و هیچ آیکونی را در بخش نرم‌افزارهای شما یا روی Home Screen ایجاد نمی‌کند. برای نمایش یک ویدئو به‌عنوان یک Live Wallpaper دکمه Home را روی گوشی خود فشار داده و نگه دارید یا روی دکمه منو ضربه بزنید تا پنجره Set Home Screen نمایش داده شود. از این پنجره گزینه Wallpaper یا تصویر پس‌زمینه‌ و پس از آن گزینه Live Wallpaper یا تصویر پس زمینه متحرک را انتخاب کنید. در بین فهرست Live Wallpaperهای موجود به دنبال گزینه Video Live Wallpaper بگردید و آن را انتخاب کنید. پس از باز شدن پنجره مربوطه از دکمه تنظیمات با Settings در پایین صفحه Video Source را انتخاب کنید.
اگر می‌خواهید ویدئوی ذخیره شده در گوشی خود ‌را انتخاب کنید، ‌روی گزینه File or Directory ضربه بزنید. یا اگر می‌خواهید از ویدئو‌هایی که خود برنامه پیشنهاد می‌دهد، بهره گیرید، گزینه Application provider را انتخاب کنید. فقط به یاد داشته باشید که انتخاب گزینه دوم، مستلزم دانلود ویدئو از اینترنت است. پس از انتخاب ویدئوی مربوطه و پیکر‌بندی دیگر تنظیمات که در صفحه تنظیمات برنامه وجود دارد، ‌روی دکمه برگشت یا Back ضربه بزنید. در پایان نیز برای تنظیم نهایی این تصویر پس‌‌زمینه ‌روی دکمه Set Wallpaper یا انتخاب تصویر پس‌زمینه ضربه بزنید. با انجام این کار‌ها اکنون ویدئوی مورد نظر تبدیل به تصویر پس‌زمینه متحرک گوشی شما شده است. فقط یادتان باشد که این تصویر پس زمینه بدون صدا پخش می‌شود. /منبع: خبرگزاری تابناک

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir