مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی سرقت اطلاعات 25 هزار کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

اطلاعات داخلی و داده‌های مربوط به 25 هزار کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا در جریان یک حمله هکری به رایانه‌های یکی از پیمانکاران این سازمان به سرقت رفته است.
 نام این شرکت پیمانکار فاش نشده، اما پس از افشاگری ادوارد اسنودن این اولین بار است که چنین اتفاقی در مقیاس گسترده برای آژانس امنیت ملی آمریکا می‌افتد. ممکن است در روزهای آینده مشخص شود تعداد قربانیان این حمله گسترده‌تر از رقم اولیه پیش‌بینی شده است.
آژانس امنیت ملی آمریکا ضمن اخطار به قربانیان این حملات از آنها خواسته تا وضعیت حساب‌های مالی خود را چک کنند. درحالی‌که انجام این حمله به دولت‌های خارجی نسبت داده شده، اما هنوز نام هیچ کشوری به عنوان متهم اصلی در این زمینه اعلام نشده است. در همین حال درگیری‌های شدیدی در داخل دولت آمریکا درگرفته و برخی نهادهای نظارتی معتقدند گزارش‌های تهیه شده در مورد صلاحیت‌های کارکنان و شرایط امنیتی شبکه‌های رایانه‌ای سازمان‌های اطلاعاتی این کشور دقیق و مطابق با واقعیات نبوده است. ازجمله می‌توان به اتهامات وزارت دادگستری آمریکا علیه شرکت خصوصی USIS اشاره کرد. بر همین اساس این شرکت خصوصی که سال‌ها است صلاحیت‌های کارکنان نهادهای فدرال در آمریکا را بررسی می‌کند در 650 هزار پرونده وظیفه خود را به درستی انجام نداده و آنها را با صحت تکمیل نکرده است /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir