مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی تمبرهای سوئیس اینترنتی می‌شوند
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

شهروندان سوئیسی از اول سپتامبر برای ارسال نامه‌های خود نیازی به مراجعه حضوری به ادارات پست ندارند و با دریافت کد تمبرهای اینترنتی می‌توانند نامه‌های خود را داخل صندوق‌های پست قرار دهند.  از اول سپتامبر سال 2014 میلادی (اوایل شهریورماه) شهروندان سوئیسی به سادگی و بدون اینکه در ادارات پست حضور پیدا کنند، می‌توانند از تمبرهای اینترنتی بهره‌مند شوند.
برای دریافت کد مورد نظر باید به سایت اداره پست یا به شماره مشخصی که از سوی اداره پست اعلام شده، پیامکی با کلمه «تمبر» ارسال کرده سپس با پرداخت آنلاین هزینه تمبر می‌توان کد مورد نظر را به صورت پیامک روی تلفن همراه دریافت کرد. مشتریان می‌توانند کد مورد نظر را روی بسته یا نامه خود درج کرده و آن را پست ‌کنند.
این ابتکار اداره پست سوئیس می‌تواند نیاز مشتریان به پست نامه‌ها در 24 ساعت شبانه روز را پاسخگو باشد، اما باید توجه داشت که کد مورد نظر تنها تا 10 روز دارای اعتبار است. قیمت خرید آنلاین این تمبر 20/1 فرانک سوئیس برابر با 99/0 یورو خواهد بود.
«ناتالی فولای»، یکی از مدیران پست سوئیس گفت: «راه‌اندازی سیستم خرید آنلاین تمبر هرگز به معنای پایان دوران خرید تمبر به صورت فیزیکی و ارسال مرسولات نیست و ما با راه‌اندازی این سیستم تنها به دنبال آسایش و رفاه بیشتر شهروندانمان بوده‌ایم. خرید تمبر آنلاین برای اشخاصی مناسب و بهینه است که دارای مشغله بسیار بوده و زمان کافی برای حضور فیزیکی در ادارات پست را ندارند.» /منبع: خبرگزاری مهر

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir