مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی اپلیکیشن عکاسی ۳۶۰ درجه ‏ای برای آی‌فون
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

گوگل اپلیکیشن Photo Sphere Camera را برای آی‌فون منتشر کرد که به کمک آن می‏توانید عکس‏های ۳۶۰ درجه بگیرید و در سرویس نقشه گوگل به اشتراک بگذارید.
در واقع ایده این است که شما اگر از محل‏های دیدنی شهر خود بازدید می‏کنید در آن محل با کمک این اپلیکیشن یک عکس ۳۶۰ درجه بگیرید و در گوگل مپ به اشتراک بگذارید. سپس هر بازدید کننده‏ای که در گوگل مپ دنبال آن محل باشد می‏تواند عکس ۳۶۰ درجه‏ای را که شما و کاربران دیگر از آن‏جا گرفته‏اند ببیند و پیش از بازدید از محل با آن آشنا شود. می‏توان گفت هدفی که این اپلیکیشن دنبال می‏کند کامل‏تر کردن اطلاعات گوگل مپ از مکان‏های دیدنی دنیا است. فرآیندی که به طور مستقیم کاربران در آن نقش دارند و ضمن گرفتن یک عکس ۳۶۰ درجه هیجان انگیز به کامل‏تر شدن اطلاعات موجود در گوگل مپ نیز کمک می‏کنند. این عکس‏ها وقتی در قسمت Photos روی گوشی ذخیره می‏شوند امکان نمایش ۳۶۰ درجه ندارند اما داخل اپلیکیشن گوگل مپ قابلیت نمایش ۳۶۰ درجه آن وجود دارد. نحوه کار با این برنامه بسیار ساده است. کافی است با حرکت گوشی به اطراف توپ زرد رنگ را داخل دایره وسط صفحه قرار دهید سپس عملیات عکس گرفتن به صورت خودکار انجام می‏شود. در پایان نیز اپلیکیشن تصاویر گرفته شده را به یکدیگر می‏چسباند و عکس را رندر می‏کند. در این مرحله می‏توانید با انتخاب گزینه اشتراک‌گذاری در گوگل مپ آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.  در تست‏هایی که از این برنامه گرفتیم هنوز اشکالاتی می‏توان در آن پیدا کرد. مثلا هنگام رندر کردن عکس نهایی در نقطه‏ای که عکس‏ها به هم چسبیده می‏شوند در نقطه اتصال هماهنگی خوبی بین آنها وجود ندارد. اما حتما این مشکل در آپدیت‏های بعدی از طرف گوگل برطرف خواهد شد.
Photo Sphere Camera به صورت رایگان در اپ استور منتشر شده است و احتمالا به‌زودی برای کاربران اندروید نیز در پلی استور منتشر خواهد شد /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir