مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی 60 هزار نفر به پیکار شکایت از فیس بوک پیوستند
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

یک دانشجوی اتریشی رشته حقوق که چندی قبل پیکاری اینترنتی به منظور شکایت از حریم‌شکنی‌های فیس بوک سازماندهی کرده می‌گوید 60 هزار نفر از طرح وی حمایت کرده‌اند.
به گزارش رویترز وی قصد دارد از فیس بوک به علت نقض حریم شخصی کاربران و به اشتراک‌گذاری داده‌های آنان با اشخاص و گروه‌های ثالث شکایت کند و از تمامی کاربران فیس بوک درهر نقطه دنیا که با وی هم عقیده هستند درخواست کرده به وی بپیوندند.
مکس شرمز که شکایت خود را در دیوان دادگستری اتحادیه اروپا مطرح کرده می‌گوید این شرکت باید بابت نقض حریم شخصی هر کاربرش 500 یورو جریمه بپردازد. این شرکت که 195 میلیارد دلار ارزش دارد در کل جهان بیش از 32/1میلیارددلار کاربر فعال دارد. علت اصلی طرح این شکایت افشاگری‌های ادوارد اسنودن در مورد همکاری فیس‌بوک با آژانس امنیت ملی آمریکا برای جاسوسی از داده‌های شخصی کاربران فیس‌بوک عنوان شده است. اسنودن تاکید کرده که فیس‌بوک داوطلبانه با جاسوسان کاخ سفید همکاری داشته است. وی سایتی را به نشانی www.fbclaim.com راه‌اندازی کرده تا شاکیان از این طریق شکایاتشان را مطرح کنند. این دانشجو پس از آنکه تعداد شاکیان فیس‌بوک به 25 هزار نفر رسید، اولین بخش از این شکایت را مطرح کرده و طی این مدت 35 هزار نفر دیگر شکایت‌نامه یاد‌شده را امضا کرده‌اند /منبع: خبرگزاری فارس

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir