مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی کاهش اشتیاق دارندگان گوشی‏های هوشمند به دانلود نرم‏افزارهای همراه
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

یافته‏های یک مطالعه نشان می‏دهد بخش قابل‌توجهی از دارندگان گوشی‏های هوشمند علاقه‏ای به دانلود اپ و نرم‏افزار همراه ندارند.
به گزارش وب‏سایت theinquirer، انتشار یافته‏های مطالعه‏ای که حکایت از کاهش علاقه دارندگان گوشی‏های هوشمند به دانلود نرم‏افزارهای همراه دارد، نگرانی توسعه‏دهندگان این نرم‏افزارها را برانگیخته است. شرکت بریتانیایی Deloitte در مطالعه‏ای دریافته است که ۳۱ درصد دارندگان گوشی‏های هوشمند در یک دوره یک ماهه هیچ اپ و نرم‏افزاری روی گوشی خود دانلود نکرده‏اند و آمار دانلود ماهانه این اپليكيشن‏ها در سال ۲۰۱۴ به اندازه قابل توجهی کاهش یافته است. سال گذشته دارندگان گوشی‏های هوشمند به‌طور متوسط در هر ماه 32/2 اپليكيشن روی گوشی خود دانلود کرده‏اند. این رقم امسال به 82/1 مورد رسیده است.
یافته‏های این مطالعه نشان می‏دهد حدود یک سوم دارندگان گوشی‏های هوشمند حتی زحمت بازدید از اپ‏استورهای iTunes اپل یا Google Play اندروید را هم به خود نداده‏اند. حدود ۹۰ درصد دارندگان گوشی‏های هوشمند نیز گفته‏اند هرگز برای دانلود اپليكيشن‏ها و سایر محتواهای ویژه گوشی‏های هوشمند پولی پرداخت نکرده‏اند. انتشار این گزارش نگرانی توسعه‏دهندگان نرم‏افزارهای همراه را برانگیخته است. پاول لی، یکی از تحلیلگران شرکت Deloitte گفته است: در بریتانیا هم‏اکنون با محدودیت حجم دانلود از اپ‏استورها مواجه هستیم. دارندگان جدید گوشی‏های هوشمند علاقه کمتری به دانلود اپ‏ها دارند و از اشتیاق آنها به این نرم‏افزارها کاسته شده است و در سطح جهانی نیز دسترس‏پذیری اپليكيشن‏های [پولی] کاهش یافته است. طنز ماجرا نیز در اینجا است که هرچه اپليكيشن‏ها بهتر و باکیفیت‏تر باشند، افراد مدت بیشتری از آنها استفاده می‏کنند و این به آن معنا است که تمایل آنها به استفاده از اپليكيشن‏های جدید کاهش می‏یابد /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد به نقل از همکاران سیستم

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir