مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی صادرات 16 محصول فناورانه به 25 کشور جهان
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

رئیس پارک فناوری پردیس اعلام کرد تاکنون برای شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک 478 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده و این پارک در سال گذشته 16 محصول جدید را به 25 کشور جهان صادر کرده است.
مهدی صفاری‌نیا رئیس پارک فناوری پردیس در دوازدهمین اجلاس سالانه این پارک گفت: 147 شرکت عضو پارک هستند که تاکنون مبلغ 487 میلیارد تومان برای شرکت‌های دانش‌بنیان سرمایه‌گذاری شده است. 
به گفته وی مرکز تخصصی ارائه خدمات به شرکت‌های دانش‌بنیان در این پارک راه‌اندازی می‌شود که 22 کارگزار در این مرکز مستقر هستند و به شرکت‌ها خدمات مشاوره‌ای و تخصصی ارائه می‌کنند. 
وی از قراردادهای پارک فناوری پردیس با ارگان‌های مختلف خبر داد و گفت: پارک فناوری پردیس با شرکت ملی نفت و آب و فاضلاب قراردادهایی را برای اجرای طرح‌های پژوهشی منعقد کرده که طرح بخاری‌های گازسوز با راندمان بالا مربوط به شرکت ملی نفت بوده است.
صفاری‌نیا با بیان اینکه 11 فن‌بازار در استان‌های دیگر داریم، گفت: فعالیت‌های فن‌بازار استان‌های کشور شامل 8 تبادل فناوری، 6 شورای عارضه‌یابی و 60 خدمت تخصصی در استان‌های مختلف هستند. پارک فناوری پردیس طی سه برنامه‌ای که با دانشگاه صنعتی شریف، مشهد و زنجان داشته قرار است از دل این برنامه‌ها تا سه سال آینده 100 شرکت دانش‌بنیان را ایجاد کند و در مسیر تجاری‌سازی قرار دهد /منبع: خبرگزاری مهر

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir