مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی نوت‌بوک سري ۷ سامسونگ: شارژ در وقت اضافه!
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

اگر شما نيز به دنبال سيستمي مي‌گرديد که شارژ باتري آن طول عمر بالايي داشته باشد و اتصال مداوم آن به برق باعث دست و پا گيري نشود و يا اگر به دنبال سيستمي مي‌گرديد که در بيرون خانه و بدون اتصال به شارژر بتوانيد تا مدتي طولاني از آن استفاده کنيد، بهتر است پيشنهاد اين هفته ما را تا آخر مطالعه نماييد.

نوت‌بوک سري ۷ سامسونگ، جزو سيستم‌هايي است که مي‌تواند ماندگاري شارژ بالا را همراه با کارايي‌هاي بسيار مناسب سخت‌افزاري براي شما به ارمغان بياورد.

علاوه بر کيفيت بالاي نمايشگر اين سيستم در نمايش فيلم و عکس، صفحه‌نمايش اين نوت‌بوک از نوع مات بوده و به همين دليل مي‌توانيد به راحتي در فضاي باز از آن استفاده کرده و انعکاس نور محيط باعث کاهش ديد تصاوير نمايشگر آن نشود. البته هر چند کيفيت صفحه‌نمايش اين سيستم براي کاربردهاي روزمره مناسب است اما بايد گفت چرخش زاويه صفحه نمايشگر موجب کاهش کيفيت تصاوير آن مي‌گردد.

علاوه بر اين صفحه‌کليد سامسـونگ سري ۷ از نوع جزيره‌اي و با نور پس‌زمينـه بوده که اين باعـث مي‌شود بتوانيد به راحتـي در شب از آن استفاده نماييد. همچنيـن در ايـن سري مي‌توانيد ميزان نور پس‌زمينه صفحه‌کليـد را نيز به ميزان دلخواه تنظيم نماييد.

در پايان بايد گفت اين محصول علاوه بر کارآيي بالا از ظاهري زيبا و چشم‌نواز نيز برخوردار مي‌باشد. /منبع: روزنامه خراسان

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir