مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی سيمبين هم خطا مي‌کند!
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

حتما براي شما تا به حال پيش آمده که برنامه يا بازي را باز کرده‌ايد و با يک پيام خطا مواجه شده‌ايد. گوشي‌ها هم مانند هر دستگاه ديگري در هنگام انجام عمليات گوناگون با مشکلاتي روبه‌رو مي‌شوند که براي نمايش آن‌ها از يک پيام متني استفاده مي‌کنند اين پيام‌هاي خطا هرکدام معني و مفهوم خاص خود رادارند. در اين شماره براي آشنايي با معنا و مغهوم آن‌ها و در بعضي موارد رفع آن‌ها براي گوشي‌هاي سيمبين تعدادي از اين خطاها را معرفي مي‌کنيم زيرا معمولا گوشي‌هاي جديد و گوشي‌هاي هوشمندي که مبتني بر سيستم‌عامل آندرويد يا آي‌اواس هستند کمتر دچار اين دسته از خطاها خواهند شد.

خطاي 1: Error.contact the Certificate application supplier

اگر در هنگام نصب نرم افزاري بر روي گوشي با اين پيغام روبه‌رو شديد تنها يک دليل دارد و آن اين است که برنامه ثبت (ساين) نشده است و شما بايد آن را ثبت کنيد.

خطاي 2: App.closed Mailnit

اگر کارت حافظه گوشي ايرادي داشته باشد اين پيغام خطا ظاهر خواهد شد که يکي از راه‌هاي اصلاح آن فرمت کردن کارت حافظه از طريق کامپيوتر مي‌باشد .

خطاي 3: Certificate may not be valid is expired or phones date setting may be incorrect

اين پيغام زماني رخ خواهد داد که زمان فايل ثبت شده شما با تاريخ گوشي شما همخواني نداشته باشد. به عبارت ساده‌تر مثلا فايل شما از تاريخ 1/1/2010 تا 1/1/2016 تاريخ مصرف دارد. ولي تاريخ گوشي شما بر روي 4/6/2008 تنظيم شده است که پايين‌تر از تاريخ مصرف برنامه است. شما با ديدن اين پيغام تاريخ گوشي خود را چک کرده و آن را به زمان دقيق خود برگردانيد.

خطاي 4: File corrupted

دليل بروز اين خطا کامل نبودن فايل از سورس اصلي خود در هنگام نصب است . اين امر با عدم دريافت کامل و انتقال فايل ارتباط مستقيم دارد. بنابراين هر گاه دچار اين خطا شديد مطمئن باشيد که فايل دريافتي شما کامل نيست و به طور ناقص آن را دانلود کرده‌ايد و يا آنکه فايل به طور ناقص آپلود شده است و شما فايل ناقصي را دانلود نموده‌ايد. با دانلود کامل فايل ديگر دچار اين خطا نخواهيد شد.

خطاي 5: Installer Feature Not Supported

اين خطا به مفهوم آن است که برنامه فوق با گوشي شما سازگاري ندارد و مربوط به سيستم عامل گوشي شما نمي‌باشد و هيچ راه‌حلي براي آن موجود نمي‌باشد /منبع: روزنامه خراسان

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir