مجله راز موفقیت تفریح و سرگرمی مجله تازه های تکنولوژی تلویزیون اینترنتی یک قدم به اجرا نزدیک‏تر شد
تبلیغات در ایران پزشکان و مراکز درمانی لوازم صوتی و تصویری بازار کامپیوتر ایران بازار موبایل ایران .
 

درحالی‌که پروژه تلویزیون اینترنتی مخابرات به‌دلیل نبود پروانه به تعویق افتاده، دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از تصویب پیش‏نویس اصول حاکم بر پروانه IP Media خبر داده است. ارائه این سرویس منوط به تصویب نهایی پروانه است.

دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از تصویب پیش‏نویس اصول حاکم بر پروانه ارائه خدمات پخش محتوای صوتی و تصویری مبتنی بر پروتکل اینترنت (IP Media) خبر داده است.
علی‏اصغر عمیدیان در این خصوص گفت: براساس این مصوبه دارنده پروانه می‏تواند به صورت غیرانحصاری با استفاده از شبکه‏های ارتباطی ایجاد شده از سوی فراهم‏کنندگان شبکه، نسبت به انتشار تعاملی محتوای صدا و ویدئوی مجاز، مبتنی بر پروتکل اینترنت و بر بستر باند پهن اقدام کند.
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به اینکه این محتوای مجاز باید در چارچوب قوانین و مقررات کشور از سوی مراجع ذی‌ربط تایید شده باشد، افزود: میزبانی محتوای صدا و ویدئوی موضوع پروانه، باید در داخل کشور بوده و در مواردی که طبق قوانین و مقررات کشور درباره محتواهای صدا و تصویر، اخذ مجوز از سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مراجع الزامی باشد، دارنده پروانه موظف است قبل از ارائه محتوا، مبتنی بر پروتکل اینترنت و بر بستر باند پهن، مجوزهای لازم را دریافت کند.
درحالی‌که ارائه سرویس IP Media با همکاری مخابرات و صدا و سیما از نظر فنی آماده شده بود، اما واگذاری این سرویس به‌دلیل نبود پروانه IP Media به تعویق افتاد. رگولاتوری تاکید کرده بود که برای ارائه این سرویس دریافت مجوز ضروری است اما مجوزی برای این منظور تعریف نشده بود /منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

تفریح، سرگرمی، اطلاعات عمومی
http://fun.ibep.ir